Yakalandım :( Bi Bakın lütfen :(

Caps-LockS

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
443
0
Niğde
Arkadaşlar Niğdede Joy Game Wolf Team Turnuvasi Düzenlencekdi 1 Hafta sonra Ben bunu duyunca :( Butun Pclere trojen attim Butun pc Lere Derken 35 Masadan 8 masaya attım Deep frezeri delerek :( Ve Her şey çook iyi giderken biri şikayet etmiş kafeciye :( Cafecide beni buldu adam sinirli şekilde Ben senin oyuncaqinmiyim lan dedi Şimdi 4 gün sonra joy game gelcek nigdeye pc leri kontr edecekler Eger Bi sorun çikarsa bana imza attirdilar imza attim sözleşmeyi ben içeri girecem.. Konu büyük deyip hepsine format attrmam lazim 3 gün içinde die adanada bilgisayarcilar çagirmiş 500 liraya Bunu sen karslayacan dedi Olmaz Dedim peki dedi polise verdi polisler tutukladi beni İfademi aldilar gece Net cafeciye kağıt yazdi cizdi bunu bilişime ***ür ver yarin eni alirlar evinden dedi tmm dedim :( adam çikişta oluş bak 500 lirami ver kurtul dedi :( :( Napcami bilmiyorum :( Kardeslerim Abilerim Bi Bakin Bi tavsiye verin ben 500 lirayida bulamamki

Son düzenleme:

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
sonuçları düşünerek bir iş yapılır cezasını çekcen vercen parayı adam ne masraf çıkarırsa ödücen belki 200 tl ama 500 tl diyorsa vereceksin

Am-Heh

Üye
5 Kas 2011
193
0
yaşın 18 den küçükse hç bşey olmaz yanında aile ferdin olmadan imza atamazsın 2. Adama deki versin polise kamu dava açsa bile o işten bişey cıkmaz saten trojen atmışın ama car filan çalmadın dimi o zaman sorun yok hç bşy olmaz bende korkardm ama korkcgn bşy yok hapise flan grmek cocuk oyuncagı kolay diyl öyle eger 18 den byksen bilemem.

coymax

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
271
0
HATAY
Dostum keşke imza atmasaydınn neyse bir trojen yüzünde hapise girmezsin uyarı alırsın bildiğim kadarıyla sonra serbest bırakırlar yerinde olsam 500 tl ödemezdim salakmıyım ben 500 tl ödüyüm

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Dostum keşke imza atmasaydınn neyse bir trojen yüzünde hapise girmezsin uyarı alırsın bildiğim kadarıyla sonra serbest bırakırlar yerinde olsam 500 tl ödemezdim salakmıyım ben 500 tl ödüyüm

kendi internet cafen olduğunu düşün.biri geliyor sana günlerce uraşcak iş çıkarıyor ne yapardın acaba ?+ o cafede turnuva düzenlencek wolfteam ekibi belli sistemler ve programlar istiyor turnuvanın olcağı cafede adam onun içinde hazırlanmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.