yakalanmadan ddos nasıl atılır

ssuhcenk

Yeni üye
13 May 2021
35
2
Merhabalar ben ddos atmak istiyor ama yakalanmical şekilde dış aridaki ülkelerden birine Ama site bulamıyorum ddos için yardımcı olur musunuz

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
136
eğer türk sitelerine saldırı yapacaksan offshore vds vps kullanman gerekiyor diğer türlü yurtdışı sunucuları ise normal saldırı çıkışlı makinalar ile githubtaki scriptlerle vurabilirsin

TümGeneral

Yeni üye
25 Haz 2021
26
7
27
Merhabalar ben ddos atmak istiyor ama yakalanmical şekilde dış aridaki ülkelerden birine Ama site bulamıyorum ddos için yardımcı olur musunuz
hangi ülkeye atacağına bağlı genelde dork kullanarak hacklenecek site buluyorum mesela "inurl /product.php id=2 israel" bu dorku google'dan aratarak birkaç site bulabilirsin ve ddos saldırılarından verimli sonuç almak için 7-8 kadar farklı cihaza eş zamanlı saldırman gerek

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Önce'Likle
Gidip Bir Server Kiralamalısınız.
çünkü sizin evde aatığınız dos dos değildir.
modeminizin gücü ile dos atarsınız buda bir işe yaramaz.
ve boşu boşuna internet kotanızı doldurmuş olursunuz.

sonra gidip sever üzerinden dos unuzu atmanız gerekir

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
direkk tor browser yapsam ne farkeder
doğrudan cihaz ıp si ile tor browser'e bağlanmış olursunuz
fakat sanal makine açıp yaptığınızda size başka bir ıp düşer yani sizin orginal ıp niz 192.111.111.11 ise
sanal makine ile 192.154.597.12 olur ve sen bu ıp ile tor a bağlanamış olursun.

yani daha güvenli olmuş olursunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.