Çözüldü Yakalanmak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corazonespinado

Yeni üye
15 Nis 2019
18
0
Merhaba. Benim sormak istediğim Rat'ın kaynağına ulaşılabilirmi? Örneğin birisine Rat'ı yedirdim. Ve oldu da farkedildi. Server dan mail adresini tespit ettiler. O mail adresinden de bana ulaşma şansları veya kullandığım statik ip nin tahsis edildiği ip adresine ulaşma şansları nedir? mümkünmüdür? kimler yapabilir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

alicihancelik

Katılımcı Üye
23 May 2016
522
6
ÖTÜKEN
Merhaba. Benim sormak istediğim Rat'ın kaynağına ulaşılabilirmi? Örneğin birisine Rat'ı yedirdim. Ve oldu da farkedildi. Server dan mail adresini tespit ettiler. O mail adresinden de bana ulaşma şansları veya kullandığım statik ip nin tahsis edildiği ip adresine ulaşma şansları nedir? mümkünmüdür? kimler yapabilir?

Herkes yapamaz ama savcılığa verirse ve önemli bir mesele ise polis seni 5 dakikada bulur
ama dediğim gibi herkes bulamaz

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
9
57
Siyah Sancak

femkefe

Üye
3 Şub 2019
231
0
NEREYE...
Biyografimde bile korkmak sonunuz olur demişim korkmayın ama yakalanacağınızı bile bile işler yapmayın bi hack yapıyorsan temelini düzgün yap ki fırtına esse bile sende yaprak oynamasın
İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.