Yakalanmayan Keylogger

bilal497

Üye
18 May 2018
116
0
Konya
Hangisini kullanmışsam karşı tarafa atmadan benim antivirüs programıma takılıyor program buluyorsa karşı tarafta da bulur. Yakalanmayacak birşeyler önerebilir misiniz?

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
3
xD
Merhaba. Keylogger Kullanmanızı Tavsiye Etmem. "DarkComet RAT" Kullanabilirsiniz. Bu Arada Bu Tür Yardım İstediğiniz Konuları, "Yardım Merkezi" 'ne Açmalısınız. İyi Forumlar :)

bilal497

Üye
18 May 2018
116
0
Konya
Merhaba; HAKOPS KeyLooger Ve DarkComet Kullanmanızı Öneririm.

Port filan açmadan sadece dosya oluşturup karşı tarafa yedirip e-posta yoluyla bilgiler gelmesini istiyorum.

Merhaba. Keylogger Kullanmanızı Tavsiye Etmem. "DarkComet RAT" Kullanabilirsiniz. Bu Arada Bu Tür Yardım İstediğiniz Konuları, "Yardım Merkezi" 'ne Açmalısınız. İyi Forumlar :)

Teşekkür ederim:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Keyloggerlerden yaptığınız virüsü crypter yapmadan kurbana atar iseniz hiçbir program işe yaramaz. Yaptığınız trojanı crypterlamanız gerekir onuda kendiniz yapmanız gerekiyor.

Bu video yardımcı olucaktır.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dugtO4yf7CY[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.