Yakuza: Like a Dragon İnceleme

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
giphy.gif

header.jpg

Yayıncı: SEGA
Tür: Rol Yapma Oyunu, Aksiyon
Çıkış tarihi: 2020
Platform: Xbox Series X, Xbox One, PS4, PS5, PC, Linux ve Mac

SEGA’nın 2005 yılında başlattığı Yakuza serisi bu sene yeni bir oyunla dönüş yaptı. İlk olarak 16 Ocak 2020 tarihinde PlayStation 4 platformunda Japonya için piyasaya sürülen Yakuza: Like a Dragon, bu yılın ikinci yarısında Steam üzerinden PC’ye de geliyor. Serinin yayınlanan 8. oyunu olmasına rağmen Like a Dragon, Yakuza serisine yeni bir başlangıç yapıyor.

Yakuza: Like a Dragon's Legendary Hero Edition, Day Ichi Edition'dan Legends Kostüm Seti de dahil olmak üzere oyunun TÜM DLC'sini içerir. Bu DLC, 'Devil Rocker' ve 'Matriarch' İşlerinin yanı sıra Yönetim Modu Seti, Üretim Seti, Karaoke Seti, Nihai Kostüm Seti dahil olmak üzere çok çeşitli oyun içi bonus içeriği ekler ve Stat Boost Seti.

EJDERHA GİBİ YÜKSEL

Tokyo'daki düşük rütbeli bir yakuza ailesinin düşük rütbeli bir homurtusu olan Ichiban Kasuga, işlemediği bir suçtan ötürü suçlandıktan sonra 18 yıl hapis cezasına çarptırılır. Asla inancını kaybetmeden, zamanına sadık bir şekilde hizmet eder ve dışarıda kimsenin onu beklemediğini ve klanının en saygı duyduğu adam tarafından yok edildiğini keşfetmek için topluma geri döner.
Ichiban, ailesinin ihanetinin ardındaki gerçeği keşfetmek ve hayatını geri almak için yola çıkıyor ve toplumun serseri bir grup dışını kendi tarafına çekiyor: Adachi, haydut bir polis, Nanba, evsiz bir eski hemşire ve bir görevdeki bir hostes olan Saeko . Birlikte, Yokohama'da yüzeyin altında mayalanmakta olan bir çatışmanın içine çekilirler ve asla olmasını beklemedikleri kahramanlar haline gelmeleri gerekir.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=eFyLdQpnDvI"]https://www.youtube.com/watch?v=eFyLdQpnDvI[/ame]

Q8Q7LS.png

KaynaK

beauty-andellia.regular.png

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Sa önerim var:

Oynadığın oyunları inceleyip makale yazabilirsin. 'kaynak' diye belirtince bence pek anlamı kalmıyor bence.

Makaleyi yazinca altina,
Yazar : 'Suskun yazarsın :dusunceli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.