YAlın İnternet Hakkında??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XXXXemreXXXX

Uzman üye
3 Kas 2010
1,451
0
system
Sa Beyler Bayanlar :) Bildiğiniz Üzere TTNET Yalın İnternet Adlı Telefonsuz İnternet Erişimini Sunmakta. Alıp Almamakta Kararsızım. Sizce Ne Yapmalıyım? Hızı Filan Nasıldır Yani Kullanan Arkadaşlar Bilgi Verirse Sevinirim.

Değerli Yorumlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

eNTeqRe

Üye
14 Eyl 2012
152
0
hızında herhangı bır degısıklık söz konusu degıl. ama pek bı fark yok. fark yok derken telefon kullanmadan ınternete baglancaksın. telefonu kullansanda kullanmasanda aylık 18 tl cıvarında para öduyosun. ama yalın ınternette zaten o parayı faturana yansıtıyolar.. demek ıstedıgım fatura farkı pek olmıcak.. net hızınız da bı degısıklık olmıcak..

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Arkadaşım Ayda Bir Arayıp Söversin. Reklam Olmasın Ama: TurkCell SuperOnline Fiber Sınırsız 44TL :D Bence Onu Al Ne Sıkıntı Var Ne Küfür :D 1 Kere Bile Netim Kesilmedi Ama Tabi Faturaları Aksatmaman Lazım.

PooLY

Üye
17 Eyl 2012
95
0
şu anda sınırsız net 60 tl. bunu 15 tl sini türktelekoma kesiyorlar. telefonsuz olduğu için. fakat mantıklı düşünürsen telefonlu olursa hiç bir yeri aramasan bile sabit 15 tl fatura geliyor. 45 te internet yine 60 ı buluyor. ayrıca ttnetin kampanyaları var bir çok. bunlardan yalın abonesiysen ne yazıkki yararlanamıyosun. türk telekoma abone olmanı şart koşuyorlar. net hızına gelince bulunduğun yere göre değişiyor aslında. ben 2 ayrı evde test ettim birinde hiç sorun yaşamazken diğer evde ayın 15 günü net siz kaldığımı bilirim. ttnet kullanılacak net değil ama şu anda en iyi imkanlarıda yine o sağlıyor. bence iyi bir araştırma yap derim. 1 yıllık sözleşme yapıyoruz diyorlar 1 yıl sonra hayır senin sözleşmen 2 yıllık tazminatı öde ayrılda diyebiliyorlar. başıma geldi ki yazıyorum. karalamıyorum belkide sen 1 yıl ve üstü yıllar kullanacaksın neti ama hayat bu bazen 3 ayda kullanabiliyorsun. neyse iyi düşün derim. bilgi topla nede olsa internet kötüsümü olur diyip geçme. bir gece ansızın adsl ışıkları sönüverince anlarsın.

PooLY

Üye
17 Eyl 2012
95
0
evet 60 sabit ilk 2 ay 70 geliyor modemi güya ücretsiz veriyorlar diye fakat bana 30 tl geldi ilk ay anlamadım. yawwss saçma sapan bir şey işte. ama yine en iyisi ttnet yalın net. madem ev halkı telefon istemiyor diğer netler o imkanıda vermiyor. sen yalınlı olacaksın belli. sakın sınırsız demeyi ve sözleşme tarihinin ne kadar süre olduğunu üstüne basa basa söylemeyi sormayı unutma. hatta şu kadarını bile söyle 1 yıl derlerse ki yeni kanunlarına göre 1 yıla düşürmüşler bu iyi bir şey bak de eğer 1 yıl sonra ben neti iptal ettirmek istedğimde bir sorunla karşılaşıorsam seni bilirim o tazminatı sana ödetirim de diyebilirsin. bunu deme hakkın var çünki onlar seni kandırma hakkına sahipler.

XXXXemreXXXX

Uzman üye
3 Kas 2010
1,451
0
system
evet 60 sabit ilk 2 ay 70 geliyor modemi güya ücretsiz veriyorlar diye fakat bana 30 tl geldi ilk ay anlamadım. yawwss saçma sapan bir şey işte. ama yine en iyisi ttnet yalın net. madem ev halkı telefon istemiyor diğer netler o imkanıda vermiyor. sen yalınlı olacaksın belli. sakın sınırsız demeyi ve sözleşme tarihinin ne kadar süre olduğunu üstüne basa basa söylemeyi sormayı unutma. hatta şu kadarını bile söyle 1 yıl derlerse ki yeni kanunlarına göre 1 yıla düşürmüşler bu iyi bir şey bak de eğer 1 yıl sonra ben neti iptal ettirmek istedğimde bir sorunla karşılaşıorsam seni bilirim o tazminatı sana ödetirim de diyebilirsin. bunu deme hakkın var çünki onlar seni kandırma hakkına sahipler.

çok Sağol Kardeşim Göz onunde bulundurcam bunları ;) ortak kullanıyorum şuan da bıktım yani bildiğin :D 100 mb dosyayı 40 dkya indiriyoruz ya :)

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
kardeş ben 1 hafta önce aldım kablosuz hala bağlantım yok arıyorum arıza kaydı olsuo ama sadece modemin adsl ısığı yanıp sönüyor internet hiç gelmedi eger bi kaç gün daha bekler sonra iptal ederim belkşde sorun benden kaynaklanıor ama sanmıyorum ama sen bilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.