Yalnızım arkadaşlar !

SoLD

Üye
15 May 2016
54
0
Merhaba arkadaşlar ben bu aralar baya yalnız takılıyorum eğer benim gibi arkadaşlar varsa veya yeni bir arkadaş edinmek istiyorsanız bana skype isminizi atın bende ekliyim sohbet ederiz.(Bilgisayar , havadan ve sudan :))

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
... Bence sorun modemin pozisyonunda o zaman.. Servis sağlayıcını bir ara ama yine de modemin etrafını bir aç...

byteview

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
795
0
yalnizlik en iyi dostumus oldu
kimse ne is veriyor ne adamdan sayiyor

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
Çık dışarıya tak kulaklığını gez dolaş, bakış açın değişir biraz daha saçma gelebilir ama gerçekten insan içine girmek olağan yapını kırablir

Furkan7272

Üye
29 Tem 2009
154
0
Yakınlarda herhangi bir basket sahasına git eş arayanlar vardır bi maç yaptınız mı kaynaşırsınız 👍🏻 Konuşmakmaktan çekinmeyin tüm mesele kendine olan özgüvenin nasıl hissedersen karşıdakide onu hisseder . Kendini sever değer verirsen dışardanda o karşılığı alırsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.