Yanıltıcı Yedirtmeyen Script Lazım

bucyx

Üye
6 Ağu 2019
89
0
Beyler bana yanıltıcı yemesi çok uzun süren script lazım.
Bütüm denediğim scriptler hep sitemi 1 gün içinde yanıltıcıya sokuyor.
Dün kendim sıfırdan script yaptım ancak yine sitem 1 günde yanıltıcı yedi.
Dediğim gibi sitemi yanıltıcıya en uzun sürede sokacak script lazım teşekkürler.
Bu arada konunun altına yok ssl yükle yok sub domain aç yok bilmem ne yap demeyin çünkü hepsine yaptım.

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
dostum bak şimdi sana yıllardır kullandığım yöntemi anlatayım. ilk önce xampp web server sunucu uygulamasını kur pc ne scriptini at içine localhost ta dene. sonra duckdns den adres alıp internet ipnle eşitle. sonrada alan adını duckdns den aldığın adrese yönlendir. asla kapanmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.