Yanlış görmediniz.. 64 GB microSDXC Class 10 bellek kartını satışa sunuyor

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİM


SSD, USB bellek ve bellek kartı gibi veri depolama çözümlerinin üretiminde söz sahibi olan firmalardan Kingston, bugün yayımladığı basın duyurusu kapsamında, 64 GB kapasite sunan microSDXC bellek kartının satışına başlayacağını açıkladı.

Kingston'ın, giderek artan kapasite ihtiyacını göz önünde bulundurarak hazırladığı microSDXC bellek kartı ile doğrudan akıllı telefon ve tablet kullanıcıları hedef alınıyor. Ancak bellek kartının daha fazla elektronik cihazla (örn: dijital kameralar) kullanılabilmesi adına kutu içeriğinde SD kart adaptörü unutulmamış.

Yeni microSDXC bellek kartı, Class 10 spesifikasyonlarıyla uyumlu. Daha açık şekilde bilgi vermek gerekirse saniyede minimum 10 MB veri transfer hızı garanti altına alınıyor. Firmanın ömür boyu garanti ve ücretsiz teknik destek verdiği microSDXC bellek kartının fiyatı 100$.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.