Yapılmamış Web EklentiLerinin Kodlanması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Ağu 2011
213
0
Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Ben Bir Web sitesi yapmak istiyorum öğrenme kısmını falan geçtik web tasarımı konusunda

baya bir bilgim var diyelim..Üretkenliğe Dayanarak Yeni Şeyler Ürettim Diyelim mesela

==& Linklerde Rütbeleme Sistemi=Yani dahada açacak olursak Bir konuya giriyoruz rütbemiz

yüzbaşı diyelim link yerinde bu linki binbaşı ve üzeri görebilir diye not çıkıyor.Her Konu açarken

bu rütbeleme sistemi Mesaj Yazma Yerinde Eklentilerin olduğu yerde çıkıyor.Bunun gibi birçok

yapılmamış şey var yani aklımda bunları kodlamak çok mu zor yoksa fazla zor değilmi

aklımdaki siteyi yapabilsem facebooktan güzel olacak yani :) FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR YARDIM EDERMİSİNİZ!!!!!!!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.