Yaptığınız en büyük hack neydi?

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,867
352
27
anka
Sondaki harici hepsinin mirror siteleri patlamış :( eskilere gittim bakınca.

2 Mar 2024
78
41
Sorgusuz
Aşşağıya yaptığınız en büyük hackı yazarsanız sevinirim

Benim pek büyük değil ama korefa***n.com diye bi sitenin datalarını çekmiştim onlarlada birşey yapmadım.
2012 De B.. Milletlere İndex Bastım Zone-H Da Zonesine Baktım Yoktu Hatta Nick İle İlgli Hiç Zone Açılmıyor :D Ve Microsotf Sub Domain 1 2 Yıl Önce Tabi Bunun Zonesi Vs Yok Arşivlerde SS Olması Lazım Zone Almıyorum Pek

'Box-Boy

Üye
18 Ağu 2007
140
193
2012 De B.. Milletlere İndex Bastım Zone-H Da Zonesine Baktım Yoktu Hatta Nick İle İlgli Hiç Zone Açılmıyor :D Ve Microsotf Sub Domain 1 2 Yıl Önce Tabi Bunun Zonesi Vs Yok Arşivlerde SS Olması Lazım Zone Almıyorum Pek

sanki bunları bi yerden hatırlıyorum.

Tek gece de 1000'den fazla Tayland devlet sitesini hackleyip databaselerini çekmişliğim vardı.

Sayısız markalarla el atmışlığımız da vardı.

heri helal sana prof her dk zone aldıgını niye anlatmıyon :D )

Luci01881

Asistan Moderatör
15 Mar 2022
303
224
piheycpi
yani benim gibi acemi bir hackera yeterli midir bilmem ama bir devletin tarım ve kooperatif bakanlığının sitesini hacklemiştim

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,713
3,650
23
Ankara
hack sayılırmı bilmemde
2017'de fixlenmeden önce need for speed no limits oyununa altın hilesi yapmıştım
normal şartlarsa hesabın banlı olması lazımken o hesapta hala oynayabiliyorum 🗿

Empty00

Yeni üye
17 Eki 2020
7
2
Hacke girermi bilmem ama Ermenistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığına(Site) pentest yaparken ülke bloke olmuştu yanluşlukla https hiç açılmıyor :D(hala bloke)

Son düzenleme:

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,488
2,820
23
";-alert(1)-//
ii4gl7l.png

BAKTIK KONU BOŞ DOLDURALIM DEDİK @The Gölge

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Aşşağıya yaptığınız en büyük hackı yazarsanız sevinirim

Benim pek büyük değil ama korefa***n.com diye bi sitenin datalarını çekmiştim onlarlada birşey yapmadım.
benim okula QR ile saldırmıştım bunu yiyien bir çok kişi olmuştu ( bilişim hocamız da dahil ) daha sonra durumu anlatım disipliğin cezası yemiştim durumu hemen anlatayim

proje ödevi konusu siber zorbalık

neyse makale taslak gibi konu yaptım kukava kağıdıla 2 tane neyse dedim madem yapmışken bir de QR kodu ekliyelim içine de bir web site ekledim o siteye üye ol kısmını kaldırdım yerine google oturum aç sayfasını ekledim tabi kayıtlı şifreler hepsi bir dosya olarak bana gmail adresimden bana geliyordu baktım 3 tane hocanın 100 den fazla da öğrencilerin gmail adresi ve şifreleri elimde mecvuttu tabi ben hemen yetkili birine danışmak için birini buldum anlatım hocaları mı hackledin yani diyince evet dedim sakın saçma saban yerlerde paylaşma başın yanar dedi ben de giridim dedim ve hocaların not kısmın da bi yazı buldum ödev de gmail tarafından atan öğrencilerin mesajını okudum dedim çok aksiyonlu geçmişti hiç unutmam :D

17 Eyl 2021
123
52
Asyada bulunan bir host&domain sağlayıcı siteyi hackleyip admin olarak erişim sağlamıştım. Belki kendi üzerime birçok alan adı transfer edebilirdim, oluşturabilirdim ya da satabilirdim ama nedendir bilinmez hiçbir şey yapmadan siteyi salmıştım belki tedirginlikten. Şuan çok pişmanım 🙄

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.