Yardım . Acil

dozdoz

Üye
24 Şub 2012
184
0
Arkadaşlar bir türk hackeri sitemi ddos saldırısı yaparak çökertti .

Karşılıgı olarak bende onun sıtesıne ddos atarak geçici olarak devre dısı bıraktım ancak ip
adresimi bulmuş ve yayınlamıs savcılıga verıcegını söyluyor hemen modem resetledim
cezası vs. varmı varsa nedir ne yapabılırım ?

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Adli Makamlara Başvurduysa Bİr Kaç Duruşmaya Çikarsın Sistemine Herhangi Bİr Zarar Vermediysen.
Maddi Bir Zarara Uğradiysa Maddi Tazminat Yoluna Gider Fakat Uğraşicağini Sanmiyorum Ayrica Yapilan Her İşleminzi Log Altındadır ;)

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
yok kardeşim ya kafana fazla takma baktın şikayetetmişler karşı dağva ac olsun bittin ama yapamazlar çünkü kendi yaraları da var ondan korkarlar sen kulaklarını bi çıklat yapa biirsen bede sizi dava ediyorum de kanıtlarım var de ( yusuf yusuf eder bişi yapamaz lar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.