Yardim Bİlgİsayar İŞlemcİsİ Hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kasap_musa

Yeni üye
5 Ağu 2006
50
0
ŞÖyle Anlatayim Benİm DİzÜstÜ Bİlgİsayarim Var İnternete BaĞlanirken Yada Bİr Program Kullanirken Sorun Çikmiyor Ama Knught Dİye Bİr Oyun Var Onu Oynarken Laptop Çok Isiniyor Ve Kendİ Kendİne Kapaniyor GÖrev YÖnetİcİsİnden BaktiĞim Zaman Cpu Kullanimi 100 100 Dİyor Bu Problemİ Nasil Gİderebİlİrİm

Yardimci Olursaniz Çok Sevİnİrİm:(

Ram Le Alakali BİŞey Olabİlİrmİ Acaba Dİyorum

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
bu bir sorun değil dostum senin pc de ekran kartı yok harici bir ekran kartı kullanman gerekli sorunun ancak bu şekilde çözüle bilir teşekürler +rep ununtmayalım...yani ekran kartın olmadığından.Rem mitarının 256 kadarı ekran kartı olarak kullanıyor sende oynadığın oyun güçlü bir pc gereksinimi istiyor sorun bu :)

1: Kullandığın işletim sitemi Vista ise özelliklerini kapatarak sorununu çöze bilirsin.
2:Xp kullanıyorsan temayı kılasik windows teması yaparak çöze bilirisn
yani kısacası cpu ara fazla yüklenmemelisin.
Kolay gelsin...

Son düzenleme:

kasap_musa

Yeni üye
5 Ağu 2006
50
0
---

yani bu durumda ne yapmam gerekiyor laptoplara ekran kartı alınmıyor bildiğim kadarıyla ayrıca da çok teşekkür ederim yardımın için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.