Yardım Bilgisayarım Elden Gitmesin !

oni

Üye
3 Nis 2016
85
0
Bilgisayarımı ******** tim den Alper diye bir kullanıcı hacklemeye çalışacak muhtemelen nedeni mahalledeki bir cocuk yani velet tanıdığı var skaypt an Alper diye ben açıkçası korkmuyorum.Sizce benim anti-virüs programim iyimi Mcaffe ben yeterli olduğunu düşünüyorum.Muhtemelen saldırı yapmaz ama önlem alıyım öneriler.? Not; Alper adlı kişiyi duydum ama benle uğraşaçağını sanmıyorum. Veletlerle takılıyor skypta.

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
Antivirüs'lerin etkin olsun , Güvenlik duvarın etkin olsun .
Bilmediğin dosyaları yükleme , Windows Defender'inide etkinleştir , Hiçbir problem olmaz.

MrEnigma

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
290
0
Skypetan ip bulmak çok basittir. Büyük ihtimalle şuan ipni bulmuştur en başta ip ni değiştir ve skyp üyeliğinden çıkış yap. Hatta çıkış yaptıktan sonra ip ni değiştir. Sonra önereceklerim üsteki arkadaşların söyliyecekleriyle aynı olacak

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Sen onların tuzağına düşmediğin sürece bilgisayarına bir şey yapamaz.Senin bir açığını bulması gerekiyor sadece.Yoksa öyle herşey filmlerdeki gibi değil :D

Tamamda arkadaşım 2 kere peş peşe yazma edit yap.

Konuyu açan arkadaşa gelince. Sana bir şey indirtip açtırmadığı sürece bilgisayarına bişiy yapamaz.
Ben Eset Smart Security kullanıyorum güvenlik duvarı dahil herşeyi o ayarlıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.