Yardım (Botnet)

Deßßus

Katılımcı Üye
12 Tem 2010
377
0
Kepler-452
Öncelikle Selamın Aleyküm
Sorunum 5 Gündür Hostlarla Uraşmaktayım THT'ye Güvendigim için Botnet İndirdim Videodaki Söylenenleri yapıyorum ama bi Kısımdan Sonra Takıldım Siteyi Acıyorum Server'De kuruyorum Botnet'te Ama nedense Olmuyor Hepsini Denedim Olmuyor Bana Botnet Konusunda Yardımcı Olursanız Cok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler..

Botnet'i İndirdiğim Adreste bu Adres Bu Tıkla

CaptainBRO

Yeni üye
25 Mar 2015
46
0
Hocam bu botnete kasacaksanız zaten hiç kasmayın daha iyi. Bu botnetten birşey elde edemezsin saldırı hızı o kadar aşşağı indirilmişki 100 kişi ile bir siteyi bile yoramıyorsunuz.

Deßßus

Katılımcı Üye
12 Tem 2010
377
0
Kepler-452
3 sene önce gayet iyi çalıştığından eminim, yani bence botnet'e laf söyleyeceğine konunun tarihine bak..

Tamam Eski Olabilir Ben 10 15 Kişi ile Yurtdışından Olan bi siteye saldırı yapsam Sonucu İyi olmazmı Yani Olumlumu Olur Olumsuzmu ?ben 15 yada 13 Kişi bulabilirim Fiber İnt 15 kişi üstünden Siteye Saldırı Yapsam Sonucu Nasıl olur Ve Sonucu Olumsuz Olursa Botnetten Başka Önerebileceğiniz Bir Botnet e Benzer Program Varmıdır ???

yusuf371

Uzman üye
24 Haz 2015
1,054
0
Dünyadan
Öncelikle Selamın Aleyküm
Sorunum 5 Gündür Hostlarla Uraşmaktayım THT'ye Güvendigim için Botnet İndirdim Videodaki Söylenenleri yapıyorum ama bi Kısımdan Sonra Takıldım Siteyi Acıyorum Server'De kuruyorum Botnet'te Ama nedense Olmuyor Hepsini Denedim Olmuyor Bana Botnet Konusunda Yardımcı Olursanız Cok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler..

Botnet'i İndirdiğim Adreste bu Adres Bu Tıkla
Kendi Hostingerin Olması Veya Botnet Hostingerlerden Alman Lazım Onlarda 50 TL Falan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.