Yardım edebilecek herkes içeri lütfen

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Sevgili arkadaşlarım tespit ettiğimiz 25 engelli öğrencimiz için kıyafet , kırtasiye malzemesi ( defter kalem , sulu boya parmak boyası) ve oyuncak ihtiyacımız vardır . Bizlere bu konuda destek verirseniz çok mutlu oluruz arkadaşlar elinde bu tür şeyler bulunan arkadaşlar lütfen mesajı okuyup bırakmasın gerçekten ihtiyaç olmassa sizlere rahatsızlık vermeyiz bu arada destek bulabileceğiniz kluplere ulaşıp yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar memleket Kars türkiyenin en soğuk şehirleri arasında ve rehabilitasyon merkezi ne giden hastaların ise ücretleri devlet tarafından karşılanıyor özellikle giyeceğe ihtiyacımız aşırı bi yoğunlukta maalesef bende eski tht yöneticilerindenim burada birçok kişiye hitap edebileceğim için bu foruma açmayı uygun buldum konuyu arkadaşlar lütfen duyarlı olalım benim vicdanım o insanların üşümesinden yana değil gelin hep birlikte bu insanlara birer sıcak dayanak olalım

İletişim [email protected]

Adres verirsem reklama girer o yüzden nail bırakmayı uygun gördüm arkadaşlar herkesten ufakta olsa birşeyler bekliyorum saygılar selametle

MiRaT34

Yeni üye
30 Eyl 2017
10
0
Arkadaşlar konunun sahibi benim sürekli aynı konuyu açıp forumu düzensiz hale getirmek istemiyorum ÜDY destek verirse bunu en aktif forumda sabit bir konu şeklinde tutabilirsek ihtiyacımız giderilene kadar daha iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.