yardım edene her paylaşımını bulup teşekür yagdırcam :D

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
%100 olmasada eset nod gibi bilenen antilere yakalanmayan fud yapabilecegim bi Crypter lınk ve rar pass verebilecek varmı :trl

site içi sayfalara yönlendirmeyin zaten oradan geliyorum :D

bigbox

Kıdemli Üye
8 Kas 2011
3,232
0
Azeri/Baki
Var kardes konu basligini duzeltmelisin konu icerigine uyumlu olmali
(yardim edin,lutfen,allahini seversen,iceri,........) bunun gibi konu basliklari yasak....

Crypter bolumundeki crypterler tam tum antilerden kacirmasada olur hedefinin hangi anti kullandigini tespit edib ona gore crypter deneyerek bula bilirsin......

Alinti
Sepya bos yere mesaj kasma....:diablo

Son düzenleme:

Sepya

Üye
6 Tem 2013
112
0
Arkadaş beni tanımıyor galiba neyse bu seferlik boş geçiyorum konu başlığı değiştirilmediği takdirde ihbar alacaksınız ve konuyu biraz açarsanız iyi olur.

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
Arkadaş beni tanımıyor galiba neyse bu seferlik boş geçiyorum konu başlığı değiştirilmediği takdirde ihbar alacaksınız ve konuyu biraz açarsanız iyi olur.

gerginlige gerek yok kardeşim burada yetki verilen insanlar var emek ve sabır birgün sende forumda o düzeye gelirsen bende sana eyw çeker yaptıgım hataysa degiştiririm.

yardım edene her paylaşımını bulup teşekür yagdırcam :D

%100 olmasada eset nod gibi bilenen antilere yakalanmayan fud yapabilecegim bi Crypter lınk ve rar pass verebilecek varmı
bu zaten bi yardım talebi başlıgımdada yardım istedigimi yazdım zaten forumda sorun çıkmasına neden olabilecek bi yazı yada konunun fazla görüntülenmesini gerektirecek bi yazı degil.

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
Not : Arkadaşlar paylaşım30.05.2013 21:00 itibariyle tekrar güncellenmiştir.Rar pass asagıdakı sorunun cevabıdır.Gule gule kullanınınız.
(uzmanız)

Pass: küçükkaynarcaantlaşması

altına dip notumu bıraktım zaten ancak cevap alamadım :D o yüzden sizlerden varsa bilinen %100 olmasada genel birkaç antiye yakalanadan işimi görebilecegim
Crypter lın istedim.

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
gerginlige gerek yok kardeşim burada yetki verilen insanlar var emek ve sabır birgün sende forumda o düzeye gelirsen bende sana eyw çeker yaptıgım hataysa degiştiririm.

THTdeki her üyenin ihbar hakkı vardır bir yanlışın varsa uyarının yöneticiden gelmesini bekleme...yöneticilerin işi gücü yok bizimle mi uğraşacaklar üyeler bu sebepten ihbar edebiliyor..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.