Yardım Edermisiniz Renk Çekici Program yapmak istiyorum??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crayzman15

Katılımcı Üye
3 Şub 2010
301
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar Counter Strike 1.6 Oyununda Renk çekici program yapmak istiyorum Ctler = MAVİ , Tler = Kırmızı Bu iş tamam .. Ateş Ettiğimizde Bu Rengi Anında Çekecek Ve direk ateş ettğimizde vuracağiz Buna uygun kod verebilirseniz sevinirim Size Bir SS göstereyim

Uploaded with ImageShack.usAcele oldu idare eder inşallah..

Tht üyeleri Lütfen Yardım Edin Güzel bir program çıksın ortaya düşüncelerinizi bekliyorum uzun süredir düşündüğüm ama kod bilmediğim için yapamadığım program inşallah yardım edersiniz şimdiden teşekkürler..

CryptoFunk

Üye
3 Eki 2010
105
0
Ankara
:secretHayır ; Şimdi Ctler Oyunda Mavi,Tler Kırmızı Models Dosyası ile onu sağladım..

Ateş Ettiğimizde Ct'yi seçmişsek en yakındaki ctyi vuracak ona çekecek yani böyle birşey ..
Arkadaşlar bu banada lazım ama ayrıca durdur butonu olcak ve otomatik ateş etmiyecek.

ama ben cs sourceye istiyorum.Hemde Arkadaşım 4 tane t seçim yeri var hepsi kırmızı değil beyaz olan var daha farklı renk te vardı sanırım.ctde öylemi bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

crayzman15

Katılımcı Üye
3 Şub 2010
301
0
İstanbul
Ctler mavi tler kırmızı sadece kafalar yesıl ama hs giderse anlasılır bu durum olmasın 2 renk yeter hadi inşallah kodlar gelecek altınada Coderlerin isimleri yazılacak ve paylasılacak..

CryptoFunk

Üye
3 Eki 2010
105
0
Ankara
Ctler mavi tler kırmızı sadece kafalar yesıl ama hs giderse anlasılır bu durum olmasın 2 renk yeter hadi inşallah kodlar gelecek altınada Coderlerin isimleri yazılacak ve paylasılacak..
diğer arkadaşım sen ctyi ne kadar biliyorsun ya beyaz renkli kıyafeti olan t var .kafalrı yeşil ne???Ben ct 1.6 yı 2 yıl sourceyı 1 yıl oynadım çok iyi hatırlıyorum hatta şimdide oynuyorum.

crayzman15

Katılımcı Üye
3 Şub 2010
301
0
İstanbul
diğer arkadaşım sen ctyi ne kadar biliyorsun ya beyaz renkli kıyafeti olan t var .kafalrı yeşil ne???Ben ct 1.6 yı 2 yıl sourceyı 1 yıl oynadım çok iyi hatırlıyorum hatta şimdide oynuyorum.

Arkadaşım okumuyorsunuz boş mesaj atıyorsunuz o kadar yazıyor okuyun konuyu models ile boyalı diyorum !

Uploaded with ImageShack.us

Yorum yazmadan önce araştırınız..

Rwan101

Katılımcı Üye
21 Nis 2011
402
0
Sicilya
otomatik ateş etme de sorun olmaz ama yakındaki düşmanı vurmada biraz sorun olabilir bende aim kullanıyordum bu tarzda bi prog. du mavi kırmızı olayı ama en yakındakine ateş etmiyordu hepsine ateş ediyrdu kolayca vuruluyordun iyi bi prog. blman lazım .:)

crayzman15

Katılımcı Üye
3 Şub 2010
301
0
İstanbul
Program Bulmayacağım zaten yapacağım eğer kodlarda yardım eden olursa..

Yardımlarınızı Bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.