yardım edin arkadaşlar

cici_volkan_cici

Yeni üye
28 Ağu 2007
5
0
arkadaşlar adult bölümü açtım ama orada açılan konuların top10 listesinde gözükmesini istemiyorum bunun için ne yapmam lazım yardım larınızı bekliyorum arkadaşlar

birde şu var arkadaşlar sitemde üye olmadan bütün konular görünüyor bunu üye olmadan kimsenin görmesini istemiyorum yani herkes üye olduktan sonra forumdan yararlansın istiyorum nasıl yaparım yardım

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
admin panelden vbulletin seçeneklere giriliyor
topx stats a gireceksin ordan
Excluded Forums kısmına görünmesini istemediğin forumun id numarasını yazacaksın
kaydet diyerek çıkacaksın
forum id bulmak için:
forumlar moderatörlerden forum düzenleyicisi ordan çıkan forumlardan hangisinin id numarasını görmek istiyorsan ona tıkla en tepede göreceksin numarayı.

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
2.soru:

kullanıcı guruplarından kullanıcı gurubu düzenleyici ordan unregistered (kayıtsız) gurubunu düzenlemeyi seçeceksin seçeceksin forum görüntüleme izinleri bölümünden

Forum Görüntüleme İzinleri

Forum Konularını Görebilir Evet

Konu İçeriği Gözüksün Hayır

Diğerlerinin Konularını Görebilir Evet

Forum Üzerinden Arkadaşlarına Mail Gönderebilir Hayır

Eklentileri İndirebilir Hayır

Silinme Notlarını Görebilir Hayır

olarak seç. tamamdır

29 Ağu 2007
24
0
dostum ben vBulletin 3.6.2 kullanıyorum senin bahsettigin yani

admin panelden vbulletin seçeneklere giriliyor
topx stats a gireceksin ordan
Excluded Forums kısmına görünmesini istemediğin forumun id numarasını yazacaksın
kaydet diyerek çıkacaksın
forum id bulmak için:
forumlar moderatörlerden forum düzenleyicisi ordan çıkan forumlardan hangisinin id numarasını görmek istiyorsan ona tıkla en tepede göreceksin numarayı.

buradan bişey anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.