yardım edin lütfen ( nette gezerken herşeyi kayden dosya)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

levent123

Katılımcı Üye
22 Ağu 2007
327
0
bilgisayarda ********s and setting içinde bi dosya var bu dosya intter net te ne yaparsam kayde diyor ve baya bi dosya kayıt etmiş pc de sanal disk alanı kalmadı o dosya nerde tam olarak bulama ma dım bi türlü bilen vasa söyle sin lütfen !!!

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Araçlar Klasör Seçenekleri Ni Tıkla Daha Sonra Görünümü Tıklayıp Aşağıda Bulunan Gizli Klasörleri Göster Butonunun Aktif Hale Getir

Gizli Klaörleri Göster Sonra ******** And Settings Klasörüne Bak Görürsen Silersin

Açtığığn Konudan Bu Tür Bi Sorun Algıladım Daha Ayrıntılı Yazarsan Yardımcı Olmaya Çalışırım

levent123

Katılımcı Üye
22 Ağu 2007
327
0
ya benim aradıgım bi dosya var daha önce biliyordum nerde oldugunu şimdi bilmi yorum nese

bu dosya net te ne yapsam kayıt ediyor mesela youtube deyim bi video seyredi yom video nun fotolarını çekiyor linki kayde diyor şimdi pc nin hafızası doldu o dosya yı arı yorum ama bulama mı yorum meretti pc den bi oyun siliyorum yer açılıyor 1 hafata sonra pc nin hafızası gene dolu :S

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Ccleaner Programını Kullan Bir Temizle Bakalım Onları Çerez Olarak Gereksiz Göreckmi.Virüs Yada Keyloggerde Olabılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.