Yardım Gerek VB.net 1den Fazla tema Kullanımı

MarazOsman

Üye
25 Haz 2016
103
0
日本/東äº
Selamın Aleyküm
Ben Listboxa Temaları Ekledim Listboxtan Tema Seçince Temanın Değişmesini İstiyorum

Kod:
 Private Sub Timer5_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer5.Tick
        If Form5.ListBox1.Text = "Adobe Theme" Then
            AdobeTheme1.Visible = True
            AdvantiumTheme1.Visible = False
            TheEmpireThemeContainer1.Visible = False
        End If
        If Form5.ListBox1.Text = "Default Theme" Then
            TheEmpireThemeContainer1.Visible = True
            AdvantiumTheme1.Visible = False
            AdobeTheme1.Visible = False

End If
        If Form5.ListBox1.Text = "Advantium Theme" Then
            TheEmpireThemeContainer1.Visible = False
            AdvantiumTheme1.Visible = True
            AdobeTheme1.Visible = False

End If
    End Sub
End Class
Bu Şekilde Yapıyorum Ama 1. Tema Gözükürken Digerlerini Seçtiğimde Boş Gözüküyor
Lütfen Bana Bu Konuda Yardım Edin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.