|||=>yardım...--Görev yöneticisini acamıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cobra89

Yeni üye
16 Ağu 2008
7
0
çok sinir bozucu bişey bi ara benim pcde de olmuştu görev yöneticisini açmaya yetkiniz yok diyordu 3-4 kere format attım geçmedi. sonra virüs olduğunu farkettim ama sadece kaspersky 2009 bulabildi diğer antivirüsler bulamadı. virüsü silince de normale dönmedi çalıştır komutundan regeditte bi oynama yapmıştım düzeldi ama hatırlayamadım şimdi hatırlarsam yazarım.

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
HKEY_CURRENT_USER > başlığı içinde sırasıyla

Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System >

şimdi buraya kadar geldik ve sol tarafta karşımıza değerler çıktı şimdi buradaki

Name: DisableTaskMgr
Type: REG_DWORD

Adlı değerin üstüne sağ klikleyip değiştirden Value=1 > değerindeki 1 değerini Value=0 > olarak 0 değeri verirseniz biraz daha tekinki olarak açıklaması
Value: 1=Enablethis key, that is DISABLE TaskManager
Value: 0=Disablethis key, that is Don't Disable, Enable TaskManager >

olarak yaptığınızda bu sorununuz kalkmış olur ...

BASKA BIR ÇÖZÜM İSE BU ARKADASIM

başlat > çalıştır > gpedit.msc yazarak grup ilkesi ayarlarına girin. oradan kullanıcı ayarları > sistem > ctrl + alt + del sekmesinde ilgili ayarlara bi göz at derim ben

Son düzenleme:

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
çok sinir bozucu bişey bi ara benim pcde de olmuştu görev yöneticisini açmaya yetkiniz yok diyordu 3-4 kere format attım geçmedi. sonra virüs olduğunu farkettim ama sadece kaspersky 2009 bulabildi diğer antivirüsler bulamadı. virüsü silince de normale dönmedi çalıştır komutundan regeditte bi oynama yapmıştım düzeldi ama hatırlayamadım şimdi hatırlarsam yazarım.

kafamı buluyon.....3-4 kere format atmışta düzelmemiş cart curt.

Format bilgisayarı sıfıra çeker Herşey normale Döner..

edit:argolu konuşmak yasaktır.daha dikkatli olun...

>AgitCaN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.