Yardım İsterken Dikkatli Olalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Merhabalar
Arkadaşlar öncelikle bu siteye uzun bir süredir takılıyorum. Ara sıra çay kahve içip güzel dostluklarda birlikte oluyoruz.
Birçoğunuzun işine yarayan ve bir çoğunuzun arayıpda bulamadığı programları sundum. Bilgileri paylaştık.
ama mail adresim açık diye kız erkek farketmeden sadece msn adresi olsun kişi listem dolsun olumlu olumsuz geyik yapar insana sıkıntı veririm diye birçok kişi ekliyor. Birçoğunuzun yardıma ihtiyacı olur diye kabul ediyorum. Hemen hemen sadece bu site referansıyla gelen 300 ü aşkın kişiye yardım ettim. Amöa artık bazı kişilerin dengesiz tutum ve davranışlarından sıkıldım. burada arkadaşları son kez uyarıyorum. Lütfen gerçek anlamda bir yardıma elimden gelecek birsey yapabilirsem ekleyin. Ben msn yi sohbet ve benzseri araç için görmüyorum. Bu ve diyer sitelerde cinsellik ve arkadaşlık kadın erkek ilişkisi gibi kavramlarda da yer almıyorum.
bu yüzden sizlere daha iyi yardımcı olabilmem ve içimdeki şevki kırmadan kimse davranışlarına dikkat etsin lütfen.
hepinize göstermiş olduğunuz saygıdan dolayı teşekkür ederim.
Sayın adminler bu arada sözlerimde bir yanlışlık varsa silin sadece iyice bunaldım ve böyle bir mesaj yazma gereksimi duydum.

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
tmm arkadaşım kastettiğin kişiler okuyana kadar dursun daha sonra sileriz. Bu olaya birşey diyemeyiz sonuçta ayn ıderdin daha fazlası bizim başımızdada war ama ben bunu dert olarak görmüyorum yardım isteyenelre elimden geldiğince yardım ediorum haddini aşanlarda bir daha giremiyor msn listeme bu kadar basit ;)

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
oyle kolat ıslerı olanlar varkı gelıp eklıyen yanlız yardım etmek yatmıye bılıyo bazende aılevı sorunlardan gelenler var napalım hepımız buranın uyesıyız.bız secılmıssek yardım etmeye zorunluyuz yoksa neden buradayız herkese ıyı forumlar ıyı paylasımlar yardım ısteyenlerı her zaman beklıyoruz "kım olursan ol yıne gel"....

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
bende yardim etmnek istiyorum hatta bu siteye baya ii katki yapmaya calisiyorum ama bisiler ogrenmem lazim oondan once sonra bende tht ye katilicagim ;) telefon hakkinda bilgim war sonucta isim bu birasda web hakkinda kendimi gelistirdikten sonra bende yardim etmeye baslicam tht adiyla ;) tabi kabul edilirsem

deniz15

Yeni üye
3 Ara 2007
16
0
ya hepiniz yardım seversiniz banada edebilirmisniz biliyorum konuyu yanlıs yere yazıyorum özürde diliyorum eger gereksizse silin admin abilerim benim pc donuyor nereye girsem oyuna giriyorum herşey kitleniyor ama kasa çalısıyor mecburen restliyorum bu yuzden artık bıktım bi yardımı dokunacam arkadaşımız varmı ya bilgisayarcıma goturuyorum artık bıktım yapamıyorlar bilmiyorlar hiç bişi anlayan birileri avrmı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.