Yardım Lazım Çok Acil Eğitim İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yardımlazım

Yeni üye
17 Ara 2007
1
0
:(okulumuzun bazı bilgilerine bilsa porgramına bir virüs girdiği
için okulun bilgisayrında gerekli işlermleri yapamıyoruz ve 'almanwin32' diye bir vürüs bu vürüs nasıl kaldırabilriz??
acil yardım acil ! BiLsa Programı!:confused::confused::confused:

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
alevin werdiği siteye hiç gerek yok ilgili bilgisayara kaspersky antivrus 7 yi yükleyip bilgisayarınızı güvenli kipte tarattırın. kasper sky ile ilgilli koular sitemizde mevcut.

Güvenli kipte açmak ise
Bilgisayarı yeniden başlatın ve açılış sırasında "F8" tuşuna basın. Güvenli kip seçeneğini seçin, ve "Administrator" girişi yapın.
daha sonra gerekli programları çalıştırarak pcnizi taratın

we daha sonra hala güvenli kipteyken başlat - çalıştır - msconfig deyip üst sekmelerden başlangıca gelin gerekli programın ismi mevcutsa işaretini kaldırın we pc nizi yeniden başlatın..

kasper sky tarama işlemi sistemin büyüklüğüne göre değişir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.