Yardım Lütfen Bakın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talhos

Yeni üye
20 Ara 2010
41
0
Arkadaşlar Benim Pc Visual Basic 6 Setupu Kurarken Bir Hata Veriyor?Sebebi Nedir?Lütfen Söyleyin Deliricim:(:(:(:(.:drunk

http://www.turkhackteam.net/tht-yar...-acmadan-once-okuyun-konulariniz-silinir.html

Konu başlıklarına dikkat ediniz. Konu Kapatıldı.

Resim;
jnws.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Başka yerden indirsen bile farketmez
Aynı hata çıkacağına eminim vb 6 da bir çok sorun
yaşadım usb,dll,vcd vb. sorunlar gibi fakat böylesini görmedim
Pc Format at yada Regeditten sil vb yi ve vb yi program ekle veya kaldırdan da
sil sonra gene yükle ayrıca setub u yap sadece vb98 girip direk açma ;)

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Isterseniz 10 kere deneyin, program yazliminda sorun var orda "visual basic turkish by Suk1y3n" amator yapim
normal visual basic programini indirin free olanini. Selametle

JixSaW

Üye
8 Kas 2011
144
0
Sorun Tam olarak windows 7 kullandıgınızdan dolayı gerçekleşmektedir.Windows'u guncelleştirin

ve sistemde eksiklige neden olan bir dosya olabilir onada bakın Kolay Gelsin.

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Söylenenere göre
1.Yapacağın Free Full indirmek
2.Yapacağın .tlb dosyasını bulmak
3.Yapacağın Windowsu Güncellemek
---------------------------------------------
Bunları yap ayrıca vb'yi sildiğinde Regedit tende sil..

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Geçersiz sistem yapılandırması ve register (kayıt hatası) hatalarını alıyorsun..
Yani yanlış ve eksik fixlenmiş bi paket indirmişsin.Onunla ilgili bi düzeltme yapamazsın..Netten kolaylıkla free olanlarını bulup indirebilirsin ve böyle bi sorun yaşamazsın..

Sana bi tavsiye fixli programları ve dosyaları indirmeden önce kullanıcı ve üye yorumlarını bi kontrol et muhakkak hata alan ve sorun yaşayanlar yazarlar sende boşuna indirip uğraşmazsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.