yardım lütfen içeri girin

kartal1907

Üye
21 Nis 2014
110
0
benim google ye giridiğimde portalseperti die bi anasayfa oluşturulmuş galibba virüs kesın virüs de nese ben bunu ayarlara girdim değiştirmek için ama değiştiremiyorum çünkü değiştirmeye kalktıımda yöneticinizin izni olmadan değiştiremezsiniz diyor lütfen yardım bu beladan kurtulmak istiyorum birde bilgisayarı kapatcagımda arka plan da bir program çalışıyor gözüküo galıba bu da virüs lütfen acıl yardım bu iki beladan da kurtulmak istiyorum artık ne yaptıysam olmadı yardım eden eteyen herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.