yardım lütfen Sahte msn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
pc açınca sahte bir msn açılıyor silemiyorum daha doğrusu nasıl sileceyimi bilmiyorum
bilgisi olan varsa lütfen....

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
RESİM BU NERDEN BULAŞTI BİLMİYORUM AMA PC HER AÇILDIĞINDA OTOMATİK EKRANA GELİYO
sahtemsntz0.jpg

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
Hocam Sonsuz TeŞekkÜrler Prog Prof. Modda Gİrdİm Ve Pc Reset Atip AÇilinca Alt/ctrl Delete Yapip ÇaliŞan Prog İsmİne Baktim Daha Sonra Bana SÖyledİyİn Progra Bulup Sİldİm
Tekrar TeŞekkÜr Ederİm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.