Yardım Lütfen shutterstock

jetix_maxi

Üye
19 Kas 2009
86
0
türkiye ::)
Arkadaşlar Ben Grafikere Yeni Başlayan Biriyim ve shutterstock .com sitesind on numara videolar var bi türlü indiremedik 3 gündür hesap arıyorum yok hiç bi şekilde videolara ulaşamıyorum videoyu indiriyorum indirmesine ama ortadaki logoyu silemiyorum en azından logoyu silemezmiyiz yardımcı olurmusunuz 1 günlüğüne bile ehsabım olsa indirecem hepsini lütfen yardımcı olun

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Karşıdaki kişi video formatını önce kaydedip sonra kayıtlı formatı videoya dönüştürdüğü için videoya basılmış bir resim görmektesin elinde bunun video olarak kaydedilmeden önceki formatı olması lazımki kaldırabilesin

jetix_maxi

Üye
19 Kas 2009
86
0
türkiye ::)
Karşıdaki kişi video formatını önce kaydedip sonra kayıtlı formatı videoya dönüştürdüğü için videoya basılmış bir resim görmektesin elinde bunun video olarak kaydedilmeden önceki formatı olması lazımki kaldırabilesin

dostum nasıl yapıcambunu banaçok lazım bu sitedikiler yahu hesap olur logoyu silme programı olur yardımcı olurmusunuz ne yapabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.