yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
arkadaşlar öncelikle açtığım konularda teşekür alabilmem için ne yapmam gerekiyor. bu forumun acemisiyim.

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
arkadaşlar öncelikle açtığım konularda teşekür alabilmem için ne yapmam gerekiyor. bu forumun acemisiyim.

Tüm değerler saygılı bir tutum içersinde duyumsanır, algılanabilir. Takdir etmesini bilmeyen bir insan, değerleri yaşayıp kavrayamaz; o, bir değer körüdür. Buna göre, takdir öyle bir iç tutumudur ki, onsuz ruh iyi, büyük ve yüce olan hiç bir şeyi göremez; bu yüzden de << insan olma >> hedefine yönelik yaşamın anlamında aldanır. Çünkü insan olmak, takdir etmesini bilen bir tutum almaksızın olanaksızdır. Takdir ya da teşekkür ederek elbette değer vermek çok olumlu bir davranıştır; başkalarında üstün olan özelliklerin bizde de olduğunu gösterir. Takdir etmesini bilmeyen onun sadece yüzeysel yanını, dış yüzünü görebilir; gözleri, varlığın anlamlı derinliklerine inemez. Bu nedenledir ki, takdir, taltif ve teşekkür etmeyi bilmek de bir erdemdir.

Yardım Merkezi'nde bu denli güzel ve ince konu içeriğiniz için ben de size çok teşekkür ederim sukut

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş başlığada yardım, lütfen bakın vs yazmak yerine konuyu yazarsan daha çabukk yardım alırsın sorunada arkadaşlar gereken cvbı vermişler zaten
ii forumlar

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. hatalarımı ban bildirmeniz ve beni uyarmanız beni mutlu ediyor. tekrar teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.