Yardım Lütfennnn....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baranselooo

Yeni üye
6 Eyl 2009
41
0
Arkadaşlarr ben bi gn pc yi kapattım sonra açtığımdaa pc allak bullak olmuştuu bütün sürücülere(c,d,e) ''System Volume Information'',''$RECYCLE.BIN'' adlarında klasörler oluşuyor bunların yannda destkop adında yapılandırma klasörleri oluştuu(.ini)
Ben bunları her sildiğimde anca birkaçı siliniyoo ama pc yi açtıımda tekrar ortaya çıkıyoo ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz...???

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Format Format Tek Çözüm Görmeyelim.
Sanırım Pcyi Geri Atmışsın Yada Fişi Çekmişsin Onlar Virüs Felan Deil Sistem Dosyasıdır.
Bendede Var Formata Gerek Yok.

Virüs Olabilir Diyosan Sen Bilirsin.

baranselooo

Yeni üye
6 Eyl 2009
41
0
Ya virüs felan diil 7 tane anti ile pc yi tüm gün boyunca tarattım + combo fix hiçbişe çıkmadı 1 tane bile çıkmadı(ben bile şaşırıdm :D:D)ben sistemi geri yüklemeyi deniyim bi...herşeyede tek çare format olmaskii ama....:twist

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
kardeş antivirüs ler güvensi zsen bi spyware doctor indir istersen yarın bana öm at ben sana serial de veririm tam süürm kullanırsın hiç bişe y gözünden kaçmıo programın geçen hafta esed virüs buldu spyware doctor indiridim 200 tane trojen 23 keyloger buldu pc hızlandı

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
kaRdeş saNa dedikLerimi YaP belkİ FoRmaTa geRek KaLmaZ...
Bulunuğun kullanıcıda bi virüs taramsı yap sonra ii bi programın var yani optimizasyon programın onla pc yi optimize ed açılış dosyalarını kontraoL eT sonra Yeni kullanıcı aÇ esKi KuLLanıCıyı siL beN PeK çoK problemimi böLe hallediYom
Bide windows dosyalarını onar biliyosundur ama ben genede sölimm windows cd sini tak başlat =çalıŞtır Oraya sfc /scanow yaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.