[YARDIM ]>>Nvidia GeForce Fx5500 Vista Driver.<<

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Haz 2009
41
0
İstanbul
Arkadaşlar Pc'im Windows Vista Starter Sp1...
Nvida'nın Kendi Sitesinden En Güncel Driver'ı İndiriyorum.. Kuruyorum Fakat Görünmüyor...
Bir Türlü Çözemedim ßu Sorunu Yardımcı Olurmusunuz Lütfen..

13 Haz 2009
41
0
İstanbul

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş ekranda oyuna girmediğin zaman bi dalgalanma yoksa sadece oyunda yapıosa ve yeni olan bişey değile pek bi çözüm bulunmaz bu şekilde idare etmen gerekir ama daha önce düzgün olarak çalışıosa yardımcı olabiliriz bide xpde daha kasılır pc ek olarak bide vistanın yanına xp kur oyunları onda oyna böle bi çözümde önerebilirim

13 Haz 2009
41
0
İstanbul
TheWolf Dediğini Deniyeceğim.. Haber Veririm..

TheWolf Denedim.. Dediğini.. Ama Olmuyor.. :S

Sorunuma Hala Çözüm ßulamadım ArkadaşLaR.. ßu Konudan Anlayan Kimse Yok Mu ?.

Başlıktan Düşmesin.. ArkadaşLaR.. Hiç ßir İşlem Yapamıyorum Bilgisayarımda..

Driver ßendede War Ama.. ßaşka ßir Problem War :S....

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş çözüm bulabilmemiz için biraz daha açarmısınnn konuyu görmüyor diosun bilgisayarın ekranın da bi dalgalanma varmı???? (oyun haricinde)

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
kardeş bilgisayarın ekran kartına ve çalışıyor is o halde sorun driverdedir. eğer driverleri yüklemede sorun sorun yaşıyorsan bilgisayarında yüklü bulunan ekran kartı driverine ait tüm dosyaları sil ve ekran kartı driverini tekrar yükle bunu yapamıyorsan sistem geri yükleme yap ve bilgisayarı driveri yüklemediğin bir pozisyona getir ve driveri tekrar yükle. yapabileceklerin bunlar. eğer driverin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek istiyporsan en baskitinden bilgisayarına linux kurabilirin. linuxta driver yükleme derdi yok ve tüm driverleri kendisi taniyor.

13 Haz 2009
41
0
İstanbul
Format Attıktan Sonra.. Driver Kurma İşlemini Gerçekleştirmeye Çalıştım..
Nvidia 'nın Kendi Sitesinden İndirdiğim.. Ama Kurdugumu KAbul Etmiyor...
Hiç Özellik Ayarı Yapamıyorum.. Oyun Dışındada Forumlarda Aşağı Yukarı Çekerken Takılarak Gidiyor...

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş ozmn yanlış tanıtıyor olabilirsin öncelikle şunu söyleyim indirdiğin driver a çift tıklayıp herzaman donanımları tanıtamazsınızz tanıtma işlemini aygıt yöneticisinden yapmayı deneddinmi??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.