Yardım pc hersey hata verioyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm arkadaşlar ben bu gün arkın pc deyim ark ın pc de belli baslı sorunlar var ve çözemedim sizden yardım istiyorum.. yardım ederseniz sevinirim...

windows anti virüs adlı bir güvenlik duvarı var... O herseyi trojan vb virüsler olarak görüyüor.. mesela painti bile acmıo pro..anlayamdım siz bi yardımcı olrusanız

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Program ekle Kaldırdan Kaldırın.. Birde.. Başlat Çalıştır Msconfig Yazıp Çalışan Exe'sini Kaldırın! Yeniden Başlatın!

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
yapıcağın şey ço basit banada veriyordu.nod32 ise ayarlardan anti-spy geçici olarak kapat de yada başka kullanıyorsan yine aynı şekil

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
bilgisayar kaç gündür bu şekilde arkadaşım sana önereceğim iki yol var bu konuda ya sistem geri yükleme yapıcaksın yada format dediklerine göre sen çok ugrasarak yapmaya çalışmısısn ama olmamıs bırde benım dediğim yöntemleri dene saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.