Yardım PLS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
öncelikle istek hack yasaktır ve forum içinde msn adresi vermekde yasaktır.hata üstüne hata yapmışın.
kardeş buda yeni çıktı.
adamın bi yakınının msn sini çalmışlar ondan sonra liste liste onu tanıyanlara yapıyolar.
yöntem www.hotmail.com.tr den girip parola sıfırlama isteğini maile gönderiyolar ve şifre değiştirmem için sonu 0 la biten o linki bana gönderirmisin diyolar.
halbuki o link parolayı sıfırlayacağınız link.içinde gizli sorunun cevabına kadar yazıyo.
milletde kek gibi o linki gönderiyo.
ondan sonra adam msn mi hackledi diyonuz.
bu msn hack değildir.elinle al bu benim msn şifrem sen kafana göre takıl demektir. :)

dapper_turk

Yeni üye
10 Şub 2008
3
0
ßuRSa
ya oyle bişi deildir ya adam benımkınıde calıyodu ben bişi gondermedım baskasının girdiğini görünce sildim neyı vardsa değiştirmiş gizli cvp tan tutunda alternatif e postaya kadar!

dapper_turk

Yeni üye
10 Şub 2008
3
0
ßuRSa
Ya arkadaşlar bu Çocuq benle konusuyo msn i virüs gondererek almanın yolu varmı trojen yanı resimli anlatım fln
almam lazım o man i trojen programı bilen varsa sit filn versede anlatımlıda yapsam almam lazım!??????????? ACİl LÜTFEN BİLEN VARSA KISA SÜREDE CVP PLS!!!

barikat2008

Yeni üye
8 Şub 2008
23
0
ÇANAKKALE
kanka sana yardımcı olurum ama şö7yle bişi var şimdi ben eskiden hackerdim ama isteyen buluodu şimdi sen msnni açarken hani bi sayhfa varya ona oturumu aç demeden önce orda paralanızı unuttunuzmu die bir bölüm var öraya gir orda 2 seçenek var sen gizli sorumumu bilip şifremi değiştircem dicen tmm sonra o yakının gizli sorusunu biliodsan gircen sonra enter diyecen ordan değiştirencen tmmmı kurban istersen msnmi ekle sana yardımcı olayım

[email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.