Yardım!!! (ReadyBoots Sorunu )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belikofh

Yeni üye
3 Kas 2008
30
0
Win 7 kullanıyorum.Sistemi 2 hafta önce kurdum.Bugüne kadar bu sorunu yaşamadım.Flash ı takıp Ready Boots olarak kullanıyordum.2 flash var elimde ikisinde de aynı sorunu veriyor.Resmi koydum.Forumda aradım.Başka yerlere baktım.Bir kaç birşey denedim olmadı.Yardımcı olacak biri olursa çok iyi olur

[URL=http://www.ressim.net/i/4595808][/URL]:(

Son düzenleme:

belikofh

Yeni üye
3 Kas 2008
30
0
Öncelikle teşekkür edrm.Ama öyle olsa hiç çalışmaması gerekirdi.2 haftaya yakın sorunsuz kullandım Win7 de

belikofh

Yeni üye
3 Kas 2008
30
0
2 aygıtta da aynı anda sorun olması imkansız.Hem başka pc de denedim sorun yok.Onun için ***ürmeye gerek duymadım.Sorunun kayıt deftreri veya system 32 dosyalarının birinden kaynaklandığını düşünüyorum ama nasl olcak hiç fikrm yok

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
SysMain.dll Dosyası Eksikliğinden yapar bu hatayı, zaten dikkat edersen resimde özelliğin kapalı olduğunu yazıyor, çözümü var ama biraz uzun sabırlı şekilde tek tek denileni yaparsan sorunun çözülecek, Tamam dersen bir siteye yönlendireceğim seni, yazılanları harfiyen uygulayacaksın, sorunun çözülecek ...

Sorun Flash Disklerde değil ...

belikofh

Yeni üye
3 Kas 2008
30
0
cfgcii dostum şuan dediklerini yapıyorum.cd den boot hariç bitmek üzre.Cd den boot yapmaya gerek kalmaz umarım.Emeğin için teşekkür ederim. Cnyylmz olmazsa ise smylerim sana zahmet yöntemini yazarsn

belikofh

Yeni üye
3 Kas 2008
30
0
cfgcii çok teşükkür ederm ama Cd den Boot hariç herşeyi denedim.Restart yaptım.Olmadı yine.Cnyylmz sen söyler misin şimdi

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
cfgcii dostum şuan dediklerini yapıyorum.cd den boot hariç bitmek üzre.Cd den boot yapmaya gerek kalmaz umarım.Emeğin için teşekkür ederim. Cnyylmz olmazsa ise smylerim sana zahmet yöntemini yazarsn

Olmayacağını söylemiştim, diye böbürlenecek kadar alçalmadım, ama belliydi, Adam Windows 7 Kullanıyor sen anlattıklarında Xp Cd' sini takmasını istiyorsun ...

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Öncelikle Emeğe Aşırı saygım vardır, benim sorunlar üzerine Arşivim Geniştir, bu ReadyBoost sorununu yeni gördüm, araştırdım buldum, konu alıntı ama sorun çözülecek, çözülürse Arşive bunu da atacağız ...

' cfgcii ' Windows Onarma Yönteminin 7' de de geçerli olduğunu biliyorum, sadece ben alıntı yapmana değindim, kimseyi küçük düşürmek hiç huyum değildir ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.