Yardım!!Siteme bir kaç günden beri tehdit alıyodum ve sonunda ddos atmışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibsad

Yeni üye
2 Eyl 2010
23
0
siteme bir kaç günden beri tehdit alıyordum ve ddos attıracam diyorudu sürekli googlede ondan önce cıkıyormuşumda cekmedi neyse bunu nasıl düzeltebilirim hangi sitenin yaptıgını biliyorum o cocugun nerde oturdugunu da nasıl düzeltebilirz yardım

You2

Yeni üye
2 Ocak 2012
13
0
Evini Biliyonmu Gardaş 2-3grup Topla Git Evine Yok Salla diyosan Direkman Bilişim'e Şikayet Et Tazmınat Davası Acarsın .d

ibsad

Yeni üye
2 Eyl 2010
23
0
yada ihbar etmeyin ihbar etmekle korkutun
o zaman hem siz yanmazsınız hemde o korkuyla bi daha karışmaz :)

yeni gönderdm hocam bakalm ne olacak.hatta hosting firmamada sorunu söledm onlarda 'Tarafınıza ddos atak yapılması nedeni ile host hizmetiniz durdurulmuştur.Yarın konu sunucu departmanımıza iletilecektir.Atak kesildiyse hizmetiniz aktif edilecektir.' die msj yollamışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.