[YARDIM] Telefon Numarasından Yer Tespit Etme veya Herhangi Birşey !!!!!!!!

Mortal Spy

Üye
1 Kas 2014
108
0
Evet Merhaba arkadaşlar akşam akşam rahatsız ediyorum kusura bakmayın...

Nereden çıktı bilmiyorum ama bir telefon sapığı annemi arayıp duruyor ve tehdit ediyor, numarayı engelledik ama başka numaradan arıyor onuda engelliyoruz başka numaradan arıyor, olay polise kadar gitsin istemiyoruz. Adamın telefon numarası elimde bu numara ile neler yapabilirim yardım eder misiniz?

BabaMrb61

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
868
0
Son Kale
Kardeşim Yardım Konularını Yardım Merkezine Açarsan Daha Faydalı Olur. Kardeşim İzin Olmadan Yer Tespiti Yapman Zor Tel. No. İle. Bence Polise Uğra Yanlarına Kalmasın.

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Evet Merhaba arkadaşlar akşam akşam rahatsız ediyorum kusura bakmayın...

Nereden çıktı bilmiyorum ama bir telefon sapığı annemi arayıp duruyor ve tehdit ediyor, numarayı engelledik ama başka numaradan arıyor onuda engelliyoruz başka numaradan arıyor, olay polise kadar gitsin istemiyoruz. Adamın telefon numarası elimde bu numara ile neler yapabilirim yardım eder misiniz?

Telefon Numarasıyla yapabiliceğin bir şey yok yada ben bilmiyorum annen telefon hattını değiştirsin sen olsan ne yapardın diye soruyosan böyle bi sapıklık yapıyosa zaten neyse kendimi başka telefonda kız olarak tanıtırım fake fotolar felan atardım sonra ev adresini isterim tabi yavaş yavaş ilk nerde oturuyosun mesele Tuzla dedi bende felan diyip tam adresini alırdım sonra tüm aile (Amcam - Dedem vs vs ) sopaları alıp döverdik

Mortal Spy

Üye
1 Kas 2014
108
0
Telefon Numarasıyla yapabiliceğin bir şey yok yada ben bilmiyorum annen telefon hattını değiştirsin sen olsan ne yapardın diye soruyosan böyle bi sapıklık yapıyosa zaten neyse kendimi başka telefonda kız olarak tanıtırım fake fotolar felan atardım sonra ev adresini isterim tabi yavaş yavaş ilk nerde oturuyosun mesele Tuzla dedi bende felan diyip tam adresini alırdım sonra tüm aile (Amcam - Dedem vs vs ) sopaları alıp döverdik

Yaa sen adamsın kardeşim yaa :)) Akşam akşam beni güldürdün ya sana ne diyim :)) Neyse konu kilitlensin o zaman teşekkür ediyorum yardımınız için.

Forzaixx

Üye
24 Haz 2016
167
0
Bildiğim kadarıyla telefon bayisine gidip ücret karşılığında öğrenebilirsiniz kardeşim. Sapıkları ciddiye almayın. Telefonu kapat uyu. Eğer çok ustelerse kimsenin duymadığı yere git ve sakince kufur et. Çünkü onlar güzel sözden anlamıyor. Benimde başıma geldi.

XSunSeter

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
514
0
Sence...
benim yaptığım şu basit numara sorgulama siteleri + sosyel mühendislik + ip logger = yer tespiti
ama tabi en kolay çözüm şu :
1-annenden telefonunu iste
2-odana git
3-adamı ara
4-ana bacı hala teyze bütün bildiğin küfürleri söyle adam her aradığında bunu yap ama önce hoporlöre almasını iste

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.