[YARDIM] Teliften kapanan aktif 110k İnstagram

emir052

Yeni üye
18 Mar 2018
32
0
Ordu
Merhaba Arkadaşlar,
1 ay önce habersiz bi şekilde uyarılmadan bana telif attılar ve hesabım kapandı. Taklit vs olsa açabilirdim ama telifden dolayı açamadım. Teliften kapanan hesabı açabilen veya nasıl açılır yardımcı olabilecek var mı?

burakkhan7

Yeni üye
13 Haz 2019
5
0
Merhaba Arkadaşlar,
1 ay önce habersiz bi şekilde uyarılmadan bana telif attılar ve hesabım kapandı. Taklit vs olsa açabilirdim ama telifden dolayı açamadım. Teliften kapanan hesabı açabilen veya nasıl açılır yardımcı olabilecek var mı?
Usta takliti nasıl açıyorsun benim 85k kapandı açamadım hala..inşallah açılır seninki de

KyloRen

Yeni üye
13 Haz 2019
4
0
Taklit için ilk 1 hafta 3-4 kere yazdım 59a cevap verdiler ancak olumsuz döndüler. Her şeyi kanıtlamış olmama rağmen. Şimdi üstünden 1 ay geçti defalarca yazıyorum dönüş yok. Açabilme ihtimalim var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.