Yardım ZSMCSNAP sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kasap_musa

Yeni üye
5 Ağu 2006
50
0
Arkadaslar ben bilgisayarı her çatığımda ZSMCSNAP hatası veriyor bu nedir anlayamadım bu hatayı nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

SŤǿЯмeЯ¬X1

Adanmış Üye
17 Ağu 2007
7,218
61
ĸãđĩĸǿψ¬cэħэηηэМĩ
Önce bu programı yeniden kurmanı tavsiye ederim. Yok eğer ben bunun hangi program olduğunu bilmiyorum diyorsan; o zaman, Bilgisayarım simgesi üzerinde sağ tıkla ve aşağıda resmini verdiğim yerlere göre ayarla. En azından bir daha HATA RAPORU diye bir mesaj almayacaksın.

001fe7.jpg

SŤǿЯмeЯ¬X1

Adanmış Üye
17 Ağu 2007
7,218
61
ĸãđĩĸǿψ¬cэħэηηэМĩ
Üstteki Cevap Olmassa

bilgi az yaa biraz daha çok bilgi ver mesela windows açılınca o dosyayı bulamıyor deyip tamam a basınca geçiyosa çözüm basit

başlat - çalıştır - msconfig yaz

oradan başlangıç a gir zsmcsnap dosyasının yanındaki kutucuğa bas uygula tamam a bas bilgisayarı yeniden başlat a bas sorun geçer

kasap_musa

Yeni üye
5 Ağu 2006
50
0
cэNazZe¬γôŁu;528868' Alıntı:
Üstteki Cevap Olmassa

bilgi az yaa biraz daha çok bilgi ver mesela windows açılınca o dosyayı bulamıyor deyip tamam a basınca geçiyosa çözüm basit

başlat - çalıştır - msconfig yaz

oradan başlangıç a gir zsmcsnap dosyasının yanındaki kutucuğa bas uygula tamam a bas bilgisayarı yeniden başlat a bas sorun geçer

Hocam bulamadım ama yinede alakan için teşekkürler olmazsa sistem geri yükleyeceğim ya yapaamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.