yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prometyum

Yeni üye
16 Ağu 2009
2
0
pc me bi vkeylog atmıslar ve beni ordan yönetiyorlar ne kadar format attıysam olmadı bi cok anti-virüs kullandım olmadı bana bunları halt etmke için bi program verin lütfen bende onların pc sine girip onları mal etmek istiyorum yardımlarınızı bekliyourm simdiden tşk...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
format atmakla gıtmıyorsa hdd format at yanı kıll dısk ıle hdd yı kokten temızle . belkı yuklemıs oldugun programdan gelıyordur keylog .buna dıkkat et . hdd yı temızledıkten sonra . ılk basta guvenlık yazılımını kur . ondan sonra programlarını kur .

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
yavuzonder_135 arkadasın dedıgını yapıpta olmazsa . hdd yıı kokten temızle bunun ıcın kıll dısk yada low lewel fırmat at hdd kokten temızle bu ıslem oldukca uzun surer hdd nın buyuklugune gore degısır 2 saatede bıtebılır 10 saattede . vede pc ne programları kurarken ılk basta guvenlık yazılımını kur ve programları ondan sonra kur .

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
icon2.gif
zemana antikeylogger 1.7.2.98 full + turkçe ( keyloggerlara karsı tam koruma !!! )

zemanaantilogger.jpg

1z23nug.jpg

acıklama :

AntiLogger, zararlı yazılımların saldırı metodlarına karşı geliştirilmiş güçlü anti-eylem metodları içeren yenilikçi güvenlik modülleri ile "Bilgi Güvenliği"nizi imza veritabanına ihtiyaç duymadan sezgisel olarak koruma altına alır. Antilogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan bilgi hırsızlığı amaçlı zararlıları engellemektedir. Kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen yeni saldırı

yöntemlerine karşı da "Bilgi Güvenliği"nizi sıfır zamanlı olarak koruyabilmektedir.

AntiLogger, yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı bilinmeyen zararlılara karşı size yepyeni ve çok güçlü bir koruma sağlar. AntiLogger’ın üstün gücünü daha yakından görmek, koruma modüllerini test etmek veya kullandığınız yazılımın sizi ne kadar koruduğunu canlı olarak görmek için "Simülasyon Test Programı" sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.
Kaynak: Wardom http://www.wardom.org/showthread.php?t=273230

koruma modülleri :

- Anti-Webcam Logger
- Anti-SSL Logger
- Anti-Key Logger
- Anti-Clipboard Logger
- Anti-Screen Logger
- Sistem Savunma

Zemana AntiLogger V1.0 Uyumluluk Listesi:
uw5k5s5bw84c8v1s6htq.jpg

download full tıkla !!

alternatif link

isteyen asagıdan kayıt yaptırıp 1 senelik lisansı bedava alabılır .

buradan kayıt yaptırıp 1 yıllık lisans alabılırsınız tıkla !!

istersenız buradaki lisansı kullanabılırsiniz : 16HE-J7DB-KCFJ-KBTJ

programı full kullanmak için kurulumdan sonra yeniden baslatın pc nızı, ondan sonra pc acılınca program otomatık olarak baslıyacaktır. programın servislerinden lisansa gelin . benım verdiğim yada size verilen linsan anahtarını girin full kullanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.