Yardıma İHTİYACIM VAR !

WhoHacker

Üye
2 Kas 2013
132
0
Nereye
ARKADAŞLAR
BEN ŞİMDİ ARKADAŞLARLA BOTNETLE SİTE ÇOKERTTİK
SİTEYE GİRİNCE SİBER GÜVENLİĞİ TARAFINDAN TABİKE ALINDI DİOYO
BEN X-PROXY PROGRAMI İNDİRDİM IRAq İPİNE BAĞLANDIM BENİ BULURLARMI ADAMLAR SİBER ŞEYSİNE BAŞVURDULAR BAYA BÜYÜK BİR SİTE .
X-PROXY İŞE YARARMI

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
1 yer tespıtı ıp uzerınden degıl mac adres uzerınden yapılır ıkı her dokunus bır ız bırakır kardes harddıkı cıkar yedek hdd varsa onu tak pc de gerıcevırme yap ıns kurtulursun

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
1. seni her türlü bulurlar ip ni değiştirsende de fayda etmez mac adresi hdd numarası hwıd ayrıca vb şeylerinde rahatlıkça bulurlar bilgilerini bir hdd ye sakla o hdd yi de de bir yere sakla eğer paran varsa laptopu boz polis sorarsa pc ye 2 gün önce wolfteam hile indirdiydim sonra tıkladım pcye vüris bulaştı dersin sonra pc bozuldu dersin
bozmak için
http://www.turkhackteam.net/genel-guvenlik/987697-bilisim-suclarindan-kurtulma-yontemi.html
eğer paran yoksa pc ni parçalara ayır ve sakla parçalarını onların yerine çok dandik parçalar al tak
ve de sakin ol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.