Yardımınıza ıhtıyacım var

Mega32

Yeni üye
15 Eki 2013
50
0
S.a arkadaşlar size bir kaç tane sorum var ben HacKeR olmak istiyorum ...
bunun için hangi Programlar Lazım ???
--YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM-- bana mutlaka lazım

Mega32

Yeni üye
15 Eki 2013
50
0
Kardeşim ben kötü niyyetle söylemedim fakat bir şey anlamadm bu konu kilit lütfen ne manada söylüyorsun?? Sadece ... Ilgilenmek istiyorumdu sadece istiyordum bilgim olsun

Mega32

Yeni üye
15 Eki 2013
50
0
Burda suçlu ben mi oluyorum hocam ben doktor olucam nasil olurum diye konu açsam acaba nasil tepki alirim

ARKADASIM BEN DARKCOMMET*i indirdim fakat antivirüs izin vemyor ama ben nasıl kullanacağımı bilmiyorum ,ama ben bir kaç yöntem öğrenmek istiyorum
-HEM "BRUTE FORCE" HEM DE "DARKCOMMET"i-
-ben daha önce söyledim kötü niyetli değil"im

Necromancy

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
713
1
C:\sqlmap
Kötü niyetli olmadiğini zaten sezebiliyorum hocam benim komiğim giden bunlarla alakali şuan bulunduğun sitede 10 larca konu var bu konuyla alakali uzman adamlar var sen araştirip belli bir seviyeye geldikten sonra bu tarz bi konu açsan seni yadirgamam ama 0 bilgiyle konu açman komiğime gidiyor umarim sende ben anlamişsindir iyi forumlar

Mega32

Yeni üye
15 Eki 2013
50
0
Peki Anladım Hocam, ama bu "DarkCoммeт"-programını indir'dim sonuçta Anтivirüs DarkCommet'i ... ViRüS saydı
Acaba . "DarkCommet" -virüs sayılıyormu? Yani Norмalmı? Hocaм :RpS_unsure:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.