yardımm TeamViewer serial lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

part_time

Yeni üye
10 Şub 2007
20
0
TeamViewer bu programın serialini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşşekkürler

Picikopat

Yeni üye
11 Tem 2007
1
0
Merahbalar

Araniza yeni katildim,
Bende su TeamViewer in Serial yada Crack´ini cok aradim malesef bulamadim, eger aranizda bulan varsa lütfen yardimci olsun.
Simdiden Tesekkürler..

ettu

Yeni üye
5 Ağu 2007
6
0
Bursa
Gel anlaşalım seninle

Merhaba ofke_c
Sen programı indir ve paylaşalım . Bende sana 5 doların 2.5 dolarını vereyim. Böylece ikimizde bayram edelim olmaz mı?

Bu arada programı sürekli ücretsiz kullanmanın yolunu buldum.
Ben sistemin yedeğini sürekli Acronisle (imaj programı) alırım. Teamvieweri kaldırdıktan sonra Acronisle sistemi yedekliyorum. Sonra yeniden geri yüklüyor ve sonunda da Teamviewer'i yeniden kuruyorum. Böylece aylık 25 saat ücretsiz kullanım süresini yeniden kazanmış oluyorum.
Not:program aylık maksimum 25 saat ücretsiz kullanım süresi veriyor.

KIRKY

Yeni üye
13 Eyl 2007
1
0
arkadaşım tamam da şimdi aktivemi olmuş oldu yani ingilizcesinde 'zaten aktif o yüzden aktive edemiyorum başarısız diyo o yüzden buşekilde full olduna eminmisin peki??

ettu

Yeni üye
5 Ağu 2007
6
0
Bursa
Ya arkadaşlar sizler iyimisiniz ya. Sizlere Teamviewer 2.43 serialini (3.0 değil ama deneyin belki uyar) verdim. Ben çatır çatır süresiz kullanıyorum. Daha neyi arıyorsunuz? Seriali Activate Licence bölümüne girin, süresiz kullanamaya başlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.