Yardımm Video acamıyorum pc donuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0192836471

Yeni üye
10 Şub 2012
25
0
Sa beyler ben youtube dan veya facebooktan video accam zaman video ya tıklıyorum video acılmadan donuyor sonrada reset mavi ekran hatası cıkıyor ekran kartı güncellemem lazımsa nasıl ekran kartını güncellerim lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

ahmet1939

Katılımcı Üye
23 Ocak 2012
543
0
kardeşim muhtemelen ekran kartında kaynaklanıyodur.
ilk önce ekran kartı driveriniz silin
sonra işletim sisteminize uygun en güncel driveri yükleyin

Chack Scary

Uzman üye
5 Ocak 2012
1,562
0
İstanbul
Flood Yapmayın.Ekran Kartı Driver'ınızı Kaldırın.Daha Sonra Ekran Kartı Modelinizin Sitesine Girip,Ekran Kartı Özellikleriniz, Marka ve Modelinize uygun Ekran Kartı Driver'ını indirin.

ahmet1939

Katılımcı Üye
23 Ocak 2012
543
0
kardeşim senin driver piyasada yok.
sen eski driveri kaldır ilk önce sonrada
elindeki cd den tekrar yükle driveri
sonra da ;masa üstüne sag tıkla
özelikler
ayarlar,gelişmiş,bagdastırıcı,özelikler,sürücü,sürücü günceleştire tıkla
internete baglanmak için onay isteyecek evet dfe otamatik olarak sürücün güncellenecektir

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
İşletim sisteminiz XP ise SP3 güncellemelerinin tümünü alın..
ekran kartı driverınızın en güncel sürümünü kurun..
Avira antivirüs ile tam sistem taraması yapın.. (Hax Door virüsü %10 ihtimal)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.