Yardimm..!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akrep521

Yeni üye
19 Ağu 2010
15
0
YARDIM EDEBILECEK Bİ CODER VARMI BANA BUTUN KEYLOGGER MAİL Lİ PROLARI ARASTIRDIM SİTENİZDEN DENEDIM AMA BASARAMADIM BANA VERECEGİM MAİL ADRESİ İÇİN KEYLOOGER KURUP UPLUYABILECEK VARMI LUTFEN... 16 SAATİR UGRASIORUM YAPAMADIM SAAT SABAHIN 6,30U OLDU HALA YAPAMADIM :inv:confused:

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
nası başaramadım çok merak ettim ama :)
forumda gerek ar-ge bölümünde gerek trojen ve virüs bolümünde bir sürü logger - keylogger war..
mesela ar-ge den bi logger indir..
onların derleyicileri war
gmail adresini, şifreni, logların geleceği mail adresi
yazz ve serverini olustur..
sonrada onu kurbana yolla..
bu kadar..

_

akrep521

Yeni üye
19 Ağu 2010
15
0
Kendi pc'm de tıkladıgımda düzqün bi şekilde log alıolarum ama karşıya yolladıgımda hiç bir log gelmior :( yardim edin 2dk nizi almaz sizin için...

smf-vb

Yeni üye
18 Tem 2009
6
0
Kardeş smf-vb@hotm... Fud Keylogger - Rat - Stealer - Botnet - Flood ne istersen :) çalışmaz tabi , millet geliştirmye açık kodları alıyor programın adını değiştiriyor , yapımcıyı kendiymiş gibi gösteriyor :)) neyse eklersen her konuda yardımcı olurum , Premium karşılığında yazılım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.