Yardımsever Üyeler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
j87j1D.png

Bilgi paylaştıkça çoğalır.​
Herkesin yardımlaştığı yerde işler yarım kalmaz​
Almayı iyi görüyorsan vermeyi kötü görme.​
Biz babadan böyle gördük.​

SAYGIDEĞER YARDIMSEVERLER

TheUserTM
-
ardax76
-
imka123
-
Friedlich
CaptainSalvador
-
Liebe55
-
'Gonzales
namıdiğer Speedy
-
Solidstar
-
KoyuAdam
-
38hacker38
-
+
+
+
+
++
+
+
+
+
+
++
+

Beklemedeki arkadaşlar

Fiman (07.05.2017)
Z B (07.05.2017)
apoli2665 (07.05.2017)
Np4QmO (07.05.2017)
GestapoEfsane (07.05.2017)
CoreGG (07.05.2017)
BD4ANON (07.05.2017)
Par4d0x1D (07.05.2017)
qRunt11 (07.05.2017)
Milliyetci87 (07.05.2017)

MyGf (07.05.2017)
mcento7 (07.05.2017)

-

08.05.2017
Folyx
huseyino
ByHarst
dogvilla
YouDownEmre
AlkaBoluk
hackedbyhacker2
ByKapTaN60

-

19.05.2017
AfaSino
jacarantha
Suleyman37
tokikolik
mrxc
Mapzilla
DIKKAT KIBRISLI

Yardım mesajlarımız nasıl olmalı?

Yeterli, yardımcı ve kesinlikle düzgün bir Türkçe ile.

brPM1j.jpg

Yardım etmeyi seven üyelerimiz düzenli bir şekilde yardım konularıyla ilgilenmeye devam ederse ve bu yardım konularında yeterli, düzgün cevaplar verirlerse imzalarına kulüp imza resmini ekleme hakkına sahip olacaklar. Bu resimler üst düzey yönetim tarafından verilecek.

AMACIMIZ

Yardımsever üyeleri bir araya getirmek. Forum içi yardımlaşmayı ve dayanışmayı arttırmak.

KATILIM ŞARTLARI

• Yardım etmeyi seven her saygıdeğer üyemiz rütbesine ve bilgisine bakmadan katılabilir.
  • Üyelerin yardım merkezinde aktif rol oynaması üyelik için yeterlidir.

BAŞVURU - ÜYE OL
------------------------------------------------------------
Başvuru için bu konuya "ekle baba", " ekle" veya "katılıyorum" yazmanız yeterli.

Başvurular sürekli açıktır.

Yardım merkezinde aktif iseniz direkt olarak üyeler arasına alınacaksınız. Ve aktif olmaya devam ettiğiniz sürece üye olarak kalacaksınız.

Aktif değilseniz ekle yazdıktan 1-2 hafta sonra yardım merkezindeki durumunuza göre alınacaksınız.

Not: Kimse çekinmesin lütfen. İsteyen herkes katılabilir. Eline sağlık, güzel kulüp demek yerine siz de katılıp desteklemelisiniz kesinlikle :)

//Kulüp için gerekli izinler alındı.

Son düzenleme:

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
389
2
Kalu-Beladan
j87j1D.png

SAYGIDEĞER YARDIMSEVERLER

+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
++
+
+
+
+
+
++
+

Yardım etmeyi seven üyelerimiz düzenli bir şekilde yardım konularıyla ilgilenmeye devam ederse ve bu yardım konularında yeterli, düzgün cevaplar verirlerse imzalarına kulüp imza resmini ekleme hakkına sahip olacaklar. Bu resimler üst düzey yönetim tarafından verilecek.

AMACIMIZ

Yardımsever üyeleri bir araya getirmek. Forum içi yardımlaşmayı ve dayanışmayı arttırmak.

KATILIM ŞARTLARI

• Yardım etmeyi seven her saygıdeğer üyemiz rütbesine ve bilgisine bakmadan katılabilir.
  • Üyelerin yardım merkezinde aktif rol oynaması üyelik için yeterlidir.

BAŞVURU - ÜYE OL
------------------------------------------------------------
Başvuru için bu konuya "ekle baba", " ekle" veya "katılıyorum" yazmanız yeterli.

Başvurular sürekli açıktır.

Yardım merkezinde aktif iseniz direkt olarak üyeler arasına alınacaksınız. Ve aktif olmaya devam ettiğiniz sürece üye olarak kalacaksınız.

Aktif değilseniz ekle yazdıktan 1-2 hafta sonra yardım merkezindeki durumunuza göre alınacaksınız.

Not: Kimse çekinmesin lütfen. İsteyen herkes katılabilir. Eline sağlık, güzel kulüp demek yerine siz de katılıp desteklemelisiniz kesinlikle :)
Hacı abi al beni sana zahmet.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14

Tamamdır arkadaşlar. Sizleri de inşallah ilerideki günlerde daha aktif görürüz :) Hoş geldiniz

yöneticilerimizden Solidstar, 38hacker38 aramıza katıldı.

eski yöneticilerimizden Par4d0x1D aramıza katıldı.

Kimden izin alındığı belirtilmemiş.

G4RIB4N REIS adlı yöneticimizden gerekli izin alındı. konu altına da ekliyorum birazdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.