Yardımsever Üyeler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
PYjYyQ.png

Kulüp açma izni 'Adige nickli yöneticiden alınmıştır.

IdMh7n.png

ooWCXc.png

Yardım merkezindeki yardım konularına hızlı, kısa, öz ve en doğru şekilde yardım etmek.

Ne9iOb.png

Forumdaki tüm konulara kısa ve öz şekilde yardım edilecektir
tDsXXR.png

1-) Kulüp İçerisinde THT Forum Kuralları Ve Misyon Geçerlidir.
2-) Kulüp içerisinde küfür ve argo yasaktır.
3-) Telegram grubunda 3+ gün çevrımdışı kalacak üyeler mutlaka lidere veya lider yardımcısına haber vermeleri şarttır.
4-) Kulübümüzün Amacı Forumda Açılan Yardım Konularına Doğru, öz ve açıklayıcı bir şekilde Yardım etmektir.
5-) Liderin belirlediği mesaj ve konu sayısını yazmak ZORUNLUDUR.
6-) Telegram grubumuzda cıvıklık yapmak yasaktır. Üsluba son derece önem vermeleri gerekir.
7-) Yardımsever üyeler daima yardım isteyen üyelere karşı pozitif tavır sergilemekle mükelleftir.
:cool: Yukarıda ki kurallara uymayacaklar lütfen kulübe başvuru formu göndermesinler.

n9CyWP.png

Aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurarak kulüp lideri M4K4R 'ya gönderebilirsiniz.

Kod:
Forum Profil Linkiniz = 
Nickiniz = 
Yaşınız =
Telegram Adresiniz (@kullanıcıadı)= 
Günlük Online Süreniz = 
Kendinizden Kısaca Bahsedin =

CrCQQp.png

bv84W0.png

Qg0KV0.png

M4K4R

kymUyU.png

Wd4C9J.png

82sLFo.png

knFWSe.png

QX19bn.png

Sadece Kulüp Lideri ve Kulüp Lider Yardımcısı kullanabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Güzel koordine edilirse mükemmel bir kulüp olacağına şüphem yok :) Hayırlı uğurlu olsun :))

kurtlarsofras

Katılımcı Üye
24 Mar 2019
412
4
komtanım beni yanlıs anlamıssınız ben illagal yapıyoz demedimki telgramdanmı atılıyo dedim

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Yönetim kadrosuna baktım da, kulüp şimdiden iyi olacak gibi.

Başarılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.