Yarın edebiyat sınavım var şarkılar yetermi ?

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
Acaba bu şarkılar yetermi ?

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nxStLyV2t90[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uPd9KmBlV2A[/ame]

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
kardeş sınava kopyaya çalışıp gireni gördüm, soruyu hocaya sorup sorup çalışanı gördüm ama müzik dinleyip sınava çalışanı ilk defa gördüm..

<< bence yetersiz >>

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
benim görüşüm bence klasik yöntem daha iyi "otla inek gibi " bunun faydası var ama sen yine bu yöntemile ezberlicem diyosan kulaklığı tak müziği aç ve uyu bu müzikler sürekli çalsın bu sayede uyurken bunlar senin ezberine girecek
< denedim bir de bilim adamları tarafından kanıtlandı

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
benim görüşüm bence klasik yöntem daha iyi "otla inek gibi " bunun faydası var ama sen yine bu yöntemile ezberlicem diyosan kulaklığı tak müziği aç ve uyu bu müzikler sürekli çalsın bu sayede uyurken bunlar senin ezberine girecek
< denedim bir de bilim adamları tarafından kanıtlandı

Harbiden işe yarıyor ise deneyeceğim saol :)

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Biz edebiyat sınavına geçen perşembe girdik sanırım. 50 puanlık Eser -Türü-Sanatıçı tarzında soru çıktı. Fecriati de çıktı bizde işlediyseniz onada bak istersen özellikle Ahmet Haşim.

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
ben kopya hazırlarken çalışmış oluyordum çekmeye gerek kalmıyordu :)

Yazarak çalışamıyorum :/

Kopya hazırla fakat sınavda kullanma.
Benim de yarın edebiyat sınavım var. Allah kolaylık versin.

Aslında bizim edebiyatçı gayet kopya çektirir fakat zor olacağından şüpheliyim ve yanımdakiler o kadar çalışkan insanlar değil :/

kopya falan işlemez hiç girme oralara :trl

Aynen :D

lise 2 de acayip yöntemler denemiştim jubilemide telsiz ile yapmıştım

Sende yani :D

Biz edebiyat sınavına geçen perşembe girdik sanırım. 50 puanlık Eser -Türü-Sanatıçı tarzında soru çıktı. Fecriati de çıktı bizde işlediyseniz onada bak istersen özellikle Ahmet Haşim.

Eyvalllah kardeşim daha işlemedik o kadar konu yok en azından sadece tanzimat ve servetifinun var :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.