Yarın İnternet Alcamda Bir Bakın 40 sn Ayırmak Yeterli :)

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Beyler Yarın İnternet Alacağım vodafone ttnet ve Türknet arasında kaldım buyrun şunlara bi bakın :)

Ttnet
vodafone

Türknet

ayrıca vodafonenin verdiği modem kötüymüş o yüzden modemi kendim almayı düşünüyorum ne dersiniz :)

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
TTNET çok kötü.Vodafone ondan da kötü bildiğim kadarıyla.Türksat tavsiyemdir.AKK Dolu halde 1Mbps indirme hızı ile indiriyorum.Saniyede 1mb akk dolu halde.AKK sıfırken 5Mb iniyor saniyede.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Buda güzelmiş hocam yarın buna bakmak şart o zaman :)

Aynen aceleci davranmadan karar ver.Ben Türksat'tan yanayım.Hizmetleri eksiksiz gerçekten.Sadece verdikleri modem beş para etmez.Doğru düzgün çekmiyor.
Ancak harici modem alacaksan bildiğim kadarıyla ilk ay olacak olan faturadan düşüyorlar modem parasını.Eski sistemde öyleydi (2-3 sene önce).
Harici modem alırsan ASUS'dan şaşma.Wi-Fi efsanevi çekiyor ve bağlantı hızı gerçekten harikulade.

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Aynen aceleci davranmadan karar ver.Ben Türksat'tan yanayım.Hizmetleri eksiksiz gerçekten.Sadece verdikleri modem beş para etmez.Doğru düzgün çekmiyor.
Ancak harici modem alacaksan bildiğim kadarıyla ilk ay olacak olan faturadan düşüyorlar modem parasını.Eski sistemde öyleydi (2-3 sene önce).
Harici modem alırsan ASUS'dan şaşma.Wi-Fi efsanevi çekiyor ve bağlantı hızı gerçekten harikulade.

Hocam verdiğiniz bilgiler tam istediğim bilgiler airties asus ve zyxel arasında kalmıştım çok sağolun iyiki varsınız :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Hocam verdiğiniz bilgiler tam istediğim bilgiler airties asus ve zyxel arasında kalmıştım çok sağolun iyiki varsınız :)

Estağfurullah dostum rica ederim.
Son olarak ufak bilgi vereyim.Hangi modemde olursa olsun 1-2 saat internet kullandıktan sonra, modem ile pc arasındaki kabloyu modemden çıkarıp 5 saniye bekleyip FARKLI GİRİŞE takın.Isınan girişler bir süre sonra standart performanslarının ancak %20'sini verebilirler.Hangi markada olursa olsun aynı.

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Estağfurullah dostum rica ederim.
Son olarak ufak bilgi vereyim.Hangi modemde olursa olsun 1-2 saat internet kullandıktan sonra, modem ile pc arasındaki kabloyu modemden çıkarıp 5 saniye bekleyip FARKLI GİRİŞE takın.Isınan girişler bir süre sonra standart performanslarının ancak %20'sini verebilirler.Hangi markada olursa olsun aynı.

Bence bunun hakkında konu açılmalı :)

MRDreAmsTR

Kıdemli Üye
25 Ara 2015
2,466
2
Türkiye
Türk Netmi Şakamısın Altından Girer Üstünden Çıakrlar Sakın Ha Türk net aklından bile gelmesn bak tavsiyem.bnce süperonline hızı idare eder faturada vs. sıkıntı yapmaz aynı gün kurarlar fln

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
TTNET çok kötü.Vodafone ondan da kötü bildiğim kadarıyla.Türksat tavsiyemdir.AKK Dolu halde 1Mbps indirme hızı ile indiriyorum.Saniyede 1mb akk dolu halde.AKK sıfırken 5Mb iniyor saniyede.
Hocam akk dolu halde 1Mbps akk sıfırken 5mb diyorsunuz :D Şaka mı bu , ttnet kullanıyorum akk dolunca 2ye düşürüyor ama 2.7 civarı oluyor akk dolmadan 20mbps görüyorum ( Hipernet 24mbps tarifesi )

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
Beyler Yarın İnternet Alacağım vodafone ttnet ve Türknet arasında kaldım buyrun şunlara bi bakın :)

Ttnet
vodafone

Türknet

ayrıca vodafonenin verdiği modem kötüymüş o yüzden modemi kendim almayı düşünüyorum ne dersiniz :)
Dostum ben vodafone net kullanıyorum 2 aydır faturası geçikti ama hala çalışıyor. ttneti tercih etmiyorum ama vodafone da ttnet alt yapısına bağlı eğer evine uygunsa türksat'ı tercih ederim benim bulunduğum yerde bağlantısı olmadığı için vodafone net taktırdım.

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Dostum ben vodafone net kullanıyorum 2 aydır faturası geçikti ama hala çalışıyor. ttneti tercih etmiyorum ama vodafone da ttnet alt yapısına bağlı eğer evine uygunsa türksat'ı tercih ederim benim bulunduğum yerde bağlantısı olmadığı için vodafone net taktırdım.

Yarın iyice bi bakayım o zaman evin durumuna vodafone ve Türknet arasınayım şimdilik teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.